Prejsť na obsah

Ponožky sú základom takmer každého outfitu a to hlavne v zime. Už dávno však neplatí, že je jedno aké ponožky na sebe máme. Aj obyčajný outfit nimi totiž dokážeme oživiť (hlavne po vyzutí na návšteve) a preto by sme si na ich výbere mali dať záležať. A my máme pre vás jeden veľmi dobrý tip priamo zo Slovenska!

Slovenská značka FunnySOX vznikla v roku 2016 s cieľom priniesť na trh zaujímavé a kvalitné ponožky vyrobené na Slovensku. Zakladateľ Tomáš Králik sa rozhodol založiť značku v roku 2013 na dovolenke v Etiópii. Malému miestnemu chlapcovi menom Kaleb sa Tomášove farebné ponožky veľmi páčili, ale jeho rodina nemala na podobné ponožky peniaze. Preto sa Tomáš rozhodol založiť FunnySOX a za každých 10 predaných párov putuje jeden pár práve do krajín ako Etiópia pre miestne deti.

Tomáša však motivovala k založeniu FunnySOX aj myšlienka, že “život sa skladá z detailov“. Návrhy dizajnu pomáhajú tvoriť samotní zákazníci, módne trendy, ale aj deti. Kompletne všetko vrátane škatuliek na ponožky je vyrobené na Slovensku. Ponožky od FunnySOXU a myšlienka celého projektu sa zapáčila aj takým osobnostiam ako Sajfa, ktorý tu má aj vlastnú edíciu ponožiek, Junior, Matej Homola, Richard Lintner, Filip Šebo, Dominik Hrbatý a ďalší. Fanúšikmi FunnySOX sme aj my v Startupers.sk a po niekoľkomesačnej vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že tieto slovenské ponožky sú nie len pekné ale aj skutočne kvalitné.

funnysox-damske

Aktuálne majú vo FunnySOX v ponuke 6 rôznych párov pre pánov a 6 párov aj pre dámy. Okrem toho je k dispozícii aj limitovaná pirátska edícia známeho moderátora FunnySOX by Sajfa a set pre gentlemanov, ktorý zahŕňa okrem dvoch párov farebných ponožiek aj motýlik a vreckovku. V budúcnosti plánujú pridať okrem ešte širšej ponuky dizajnov aj nový sortiment. Ak by ste aj vy chceli svoje vlastné FunnySOXy, môžete ich vďaka Startupers.sk aj vyhrať. Stačí ak napíšete pod tento článok na našom Facebooku, aké ďalšie dizajny a farby FunnySOXov by sa vám páčili a v piatok to budete možno práve vy, koho vyžrebujeme a bude si môcť vybrať svoje nové FunnySOXy.

Po minuloročnej mikulášskej akcii FunnySOXu (vo videu vyššie), kedy mohli ľudia svojim blízkym objednať 6. decembra Mikuláša, ktorý im doniesol vybrané páry FunnySOXov, pripravujú podobné akcie aj v roku 2017 a to už napríklad vo februári na sviatok sv. Valentína. Pre viac informácií preto sledujte FunnySOX na Facebooku, Instagrame alebo na ich vlastnej stránke www.FunnySOX.com a staňte sa aj vy SOXákmi! :)

funnysox-panske

Komentáre

Najnovšie