Prejsť na obsah

Facebook aktuálne dovŕšil úroveň jeden milión aktívnych inzerentov na tejto sociálnej sieti. Túto správu priniesol sám Facebook v utorok 18.júna.

Väčšina z tohto čísla sú malé spoločnosti, ako uviedol Dan Levy, riaditeľ Facebooku pre malé podnikanie, ktorý tento miľník oznámil počas eventu v priestoroch Facebooku v New Yorku.

„Spätná väzba, ktorú dostávame od spoločností z celého sveta je, ‚Jednoducho to zjednodušte'“, povedal Levy počas jedného bodu programu. Pravdepodobne aj z tohto dôvodu sa Facebook rozhodol znížiť počet reklamných produktov o polovicu.

Facebook má stále veľký priestor na rast. COO Facebooku Sheryl Sandberg v máji oznámila, že až 16 miliónov malých spoločností aktívne využíva svoje facebookové stránky. Počas utorkovej udalosti Levy taktiež poznamenal, že väčšina majiteľov spoločností začína ako obyčajní užívatelia Facebooku, neskôr sa rozhodnú zriadiť si stránky na sociálnej sieti aj pre svoje podnikanie a neskôr taktiež (ako Facebook dúfa) sa rozhodnú pre propagáciu svojho podnikania priamo na stránke Facebooku.

 

Mashable

Komentáre

Najnovšie