Prejsť na obsah

Video: Bratislava zažila svoj tretí Startup Grind, štvrté exkluzívne pokračovanie je už takmer vypredané

Pred niekoľkými dňami sa konal event, ktorý bol venovaný predovšetkým fanúšikom počítačových hier. Tretí diel série eventov Startup Grind totižto privítal ako hosťa Filipa Fischera, spoluzakladateľa herného štúdia PixelFederation.

Táto slovenská spoločnosť má na konte aj také herné hity ako TrainStation alebo Emporea. Filip je okrem toho aj zakladateľom projektu Fun2Robots a spoluzakladal Game Dev Hub v Prahe. Jeho najnovším projektom je Charged Monkey.

Večerný program v priestoroch bratislavského RubixLabu odštartoval Dušan Duffek, moderátor celého večera a spoluzakladateľ spomínaného medzinárodného inkubátora RubixLab. Filip Fischer v následnom hodinovom rozhovore prezradil množstvo zaujímavostí zo života, ako súkromného tak aj pracovného, vrátane jeho názorov na súčasné trendy, herný biznis ako taký, startupy a podnikateľské prostredie, ktoré v súčasnosti máme.

Pre hostí bol pripravený aj malý bonus a síce, že sa celý večer niesol v retro štýle. Nápoje v ich starých pôvodných baleniach, ako si ich môžeme pamätať spred dávnych rokov, ale aj žuvačky Pedro s tetovačkami. Sám hlavný spíker dostal na znak vďaky balíček takýchto retro pochutín, z čoho bol viditeľne nadšený! :)

Po ukončení oficiálneho programu sa niekoľko desiatok návštevníkov tretieho Startup Grind vrátane Filipa Fischera pustilo do networkingu, ktorý sa niesol hlavne v tematike hier a herného biznisu. Ak vám náhodou tretie pokračovanie tejto inšpiratívnej série rozhovorov ušlo, môžete si ho dodatočne pozrieť vo videu vyššie.

SUG_BA - Michal Štencl

Už teraz je však známy termín štvrtého Startup Grind Bratislava, ktorého hlavnou tvárou bude Michal Štencl,  šéf jednej z najúspešnejších slovenských spoločností – Sygic, ktorá je autorom najsťahovanejšej offline navigácie na svete. Michala môžete na eventoch málokedy stretnúť rozprávať o svojich začiatkoch a o tom, ako vybudoval globálne úspešnú spoločnosť. Aj preto by ste si štvrté pokračovanie Startup Grind, ktoré sa uskutoční už 19.11.2015 o 18:00 v bratislavskom Impact Hub rozhodne nemali nechať ujsť. Svoj lístok si môžete kúpiť už teraz TU. Mali by ste sa však poponáhľať, pretože lístky sa veľmi rýchlo míňajú! :)

Komentáre

Najnovšie