Prejsť na obsah

Ďalší startup seriál na obzore, tento krát dokumentárny

Nedávno sme písali o pripravovanom startupovom seriáli Silicon Valley z dielne HBO, ktorý bude mať svoju premiéru už o pár týždňov. Teraz sa však chystá startupový dokument s názvom Startupland. Jeden startupový dokument s názvom The Startup Kids, ktorý zrejme mnohí z vás poznajú, sme tu už mali. Tento krát to vyzerá na serióznejší pohľad na startupy, keďže The Startup Kids zobrazoval startupy viac menej len z pozitívneho hľadiska.

Ako sa uvádza na blogu projektu, hlavným dejom dokumentu Startupland bude sledovanie cesty piatich amerických startupov a ich zakladateľov od ich úplných začiatkov, akými sú založenie spoločnosti, získavanie prvých investícií, zákazníkov a ďalšie. Navyše dej dokumentu aj obohatia rozhovory so známymi osobnosťami, ktoré majú k oblasti startupov určite čo to povedať, ako napríklad Steve Case (spoluzakladateľ AOL), Alexis Ohanian (spoluzakladateľ Reddit a Hipmunk), Kevin Hartz (CEO Eventbrite), Tim O´Shaughnessy (spoluzakladateľ LivingSocial) a ďalší.

Momentálne je naplánovaných 6 epizód seriálu Startupland, ktoré si na stránke dokumentu môžete už teraz predobjednať za necelých 25 dolárov. Nižšie si už môžete pozrieť trailer k tomuto dokumentu. Vyzerá to tak, že tento rok zistia ďalšie milióny ľudí po celom svete význam slova startup:)

Startupnews.cz

Komentáre

Najnovšie