Prejsť na obsah

Čiernobiele fotografie budú vždy IN aj vďaka šikovnej slovenskej aplikácii Blackie

Prestali ťa baviť farebné filtre, ktoré dennodenne používaš na Instagrame? Čo tak si vyskúšať fotenie prostredníctvom slovenskej aplikácie Blackie? Musíme ťa však upozorniť, že aplikácia je silno návyková a jej zaujímavé funkcie z teba spravia hotového umelca.

Čím sa Blackie odlišuje od iných appiek? Zábava začína ešte pred stlačením spúšte. Kombináciu čiernobielych svetov si môžeš vyskúšať ešte v náhľade. Ak sa ti nechce hrať s množstvom zaujímavých nastavení, tlačidlo shuffle je pre teba ako stvorené. Okrem hľadania tej správnej „farebnej“ kombinácie neriešiš nič iné. To určite ocenia napríklad slečny pri fotení dokonalej umeleckej selfie. Náročnejší používatelia si však môžu nastavenia (zaostrenie, dĺžka expozície a ISO, EV…) prispôsobiť podľa vlastnej chuti a nárokov.

image1-1

V prípade, že chceš svoje nastavenia využiť aj neskôr, kombináciu nastavení si môžeš uložiť ako „preset“. Pre ešte lepšie zábery môžeš využiť funkciu mriežky a to od zamerania na stred až po špirálu. V novej verzii nájdeš aj novinku – rámčeky,  ktorými svoje fotografie môžeš ešte vyladiť do dokonalosti. Tím Blackie v súčasnosti pracuje na ďalšej vychytávke, tzv. Film Grain.

Najväčšie úspechy Blackie žne v Čínekde sa dostala do Top 10 v rámci kategórie “Photo & Video”. Nezaostáva ani na „rodnom“ Slovensku, kde sa drží v TOP 5. Rovnakú pozíciu si appka udržiava aj v susednom Česku. 

collage

Blackie je v súčasnosti dostupná len pre používateľov operačného systému iOS. Je určená pre všetky iPhone a iPad zariadenia. Nájdeš ju TU v Appstore. Cena aplikácie je 0,99 $, čo je veľmi luxusná cena za všetko, čo v tejto aplikácii získaš. Premeň aj ty svoj svet na čiernobiely a objav nový rozmer fotografie. A ezabudni sa potom pochváliť so svojim dielom na Instagrame a Twitteri @blackieapp #blackieapp :)

Komentáre

Najnovšie