Prejsť na obsah

Chýbajú vám domáci maznáčikovia? Zavolajte si s nimi!

Máte doma svojho maznáčika, ktorého každé ráno neradi opúšťate, keď idete do práce? Máme tu pre vás aspoň čiastočné riešenie, ktoré vám nepomôže k tomu aby bolo vaše zvieratko s vami v práci, ale budete sa s ním vidieť a ešte mu môžete dať aj odmenu. Celé je to nápad ešte len 14 ročnej Američanky Brooke Martin.

iCPooch je názov zariadenia, ktoré sa snaží aktuálne nájsť na portáli Kickstarter podporu u ľudí so svojou kampaňou. Ide o zariadenie pripojené na internet, vďaka ktorému dokážete robiť so svojim maznáčikom videorozhovory alebo mu dať odmenu z akéhokoľvek miesta na svete. Stačí vám na to len umiestniť smartfón alebo tablet (nie je súčasťou balenia) na iCPooch a stiahnuť si do vášho smartfónu iCPooch aplikáciu a potom už len internet. Stlačením jedného tlačidla začnete alebo ukončíte rozhovor alebo hodíte psíkovi odmenu, ktorú si môžete zakúpiť v iCPooch store.

icpooch app

V kampani, ktorá na Kickstarteri len začala, zostáva do konca ešte 28 dní a iCPooch má momentálne vyzbieraných viac ako 2 500 z potrebných 20 000 dolárov. Prispievatelia si môžu zariadenie kúpiť za 99 dolárov. Konkurencia s názvom PetziConnect, ktorá má vstavanú HD kameru aj wi-fi príjímač vychádza na 170 dolárov a do produkcie prichádza aj napriek nevydarenej kampani na Indiegogo, kde získala len vyše 4000 z potrebných 20 000 dolárov. Oba produkty by sa mali k svojim prvým zákazníkom dostať v prvej polovici tohto roka. Ako to celé funguje si pozrite vo videu pod článkom. Kúpili by ste si podobné zariadenie domov aj vy?:)

 

Komentáre

Najnovšie