Prejsť na obsah

3 mesačné online poradenstvo zdarma a k tomu 240€? Do pondelka máš čas to získať!

Podpora startupov v rôznych formách je veľmi dôležitá hlavne v ich začiatkoch. Keďže na Slovensku je mnoho startupov ešte len na začiatku svojej cesty a podporu potrebujú aj startupy, ktoré sú vo vyšších fázach, Online Klub Ekonomickej univerzity vám ponúka bezplatné 3 mesačné online poradenstvo. A k tomu dostanete ako bonus voucher od slovenského Google na 240€.

Ak chcete vylepšiť svoj branding, online komunikáciu, sales, alebo pomôcť s expanziou na nové trhy, určite sa zapojte. Pracovať pre vás budú študenti Ekonomickej univerzity počas ich trojmesačnej stáže v tých najlepších slovenských digitálnych agentúrach! Na prihlásenie sa však máte už len zopár dní, deadline je v pondelok 8.12.2014 presne na poludnie, teda o 12:00.

Cieľom Online klubu Ekonomickej univerzity je ponúknuť vybraným študentom znalosti top expertov z oblasti online marketingu na Slovensku. Počas dvoch semestrov sa naučia, ako založiť a spravovať webovú stránku, hosting, optimalizovať SEO, pracovať s Google reklamou a manažovať sociálne siete. To znamená kompletný servis, ktorý poskytujú najlepšie digitálne agentúry na Slovensku, ktoré študentov tento servis učia aj v praxi.

Na projekte Online klubu sa podieľa aj SAPIE, ktoré chce študentom poskytnúť reálnu šancu vyskúšať si v praxi to, čo sa naučia a to priamo v centre diania, teda v startupe. Digitálne agentúry, ktoré sú v tomto projekte zapojené, tak ponúkajú študentom 3 mesačnú stáž spojenú s mentoringom, počas ktorej študent môže uplatniť svoje novonadobudnuté vedomosti priamo v existujúcom startupe. Agentúra dokáže podporiť a zastrešiť všetky potreby startupov týkajúce sa online marketingu. A k tomu ako sme spomínali, dostanete aj voucher na 240€ od slovenského Google, určený na online reklamu vášho startupu.

Hlavným cieľom celého projektu je získať 5-10 kvalitných startupov, ktoré chcú a budú môcť popracovať na svojom marketingu a osloviť nových zákazníkov. Primárne by sa malo jednať o B2C segment, ale vylúčený vopred nie je nikto :)

Ako sme už vyššie spomenuli, deadline je do pondelka 8.12.2014 do 12:00 a preto by ste sa mali poponáhľať. Prihlasovací formulár nájdete na: https://docs.google.com/forms/d/10AXc5DbISZPgTJAddEGJGY3YoZqT-wRXCrQas749HgQ/viewform?usp=send_form

Sme veľmi radi, že sa robia podobné aktivity, ktoré spájajú študentov so startupmi, a ktoré im dajú aspoň predstavu, ako taký startup funguje. A startupom naopak prinesie niečo, čo im často uteká, dobrý marketing :)

Komentáre

Najnovšie