Prejsť na obsah

2 týždne, 2 investície Neulogy Ventures do slovenských startupov

Jedným z najaktívnejších investorov na slovenskej startupovej scéne je jednoznačne fond Neulogy Ventures. Svedčia o tom mnohé investície, ktoré v poslednom období tento fond zrealizoval. Či už hovoríme o startupoch Mentegram, InHiro, OrderLord alebo CropTech, všetky majú okrem investora zhodnú aj investovanú sumu 200 000 €, ktorú dostali a ktorá je zrejme obľúbenou čiastkou Neulogy Ventures. Rovnakú čiastku získali aj dva najnovšie prírastky do portfólia tohto slovenského investičného fondu, ktoré ohlásili v posledných dvoch týždňoch.

Prvým je startup PROFIFOX, ktorý je moderným nástrojom, pomáhajúcim manažérom vo výrobnom priemysle s organizáciou ich úloh a projektov do zrozumiteľného plánovača úloh. Ohlásenú investíciu plánuje PROFIFOX podľa blogu Neulogy Ventures použiť na rozšírenie ako vývojárskeho tak aj obchodného tímu, rovnako ako na posilnenie marketingových aktivít. Tento startup bol vyvinutý za účelom spravovania úloh ako aj komplexných projektov efektívnejším a systematickejším spôsobom, ktorý umožňuje používateľom spolupracovať s ich kolegami, sledovať zmeny v reálnom čase a zdieľať a exportovať plány do PDF alebo Excelu. Vyskúšať PROFIFOX si môžete TU.

Profifox app

Druhú ohlásenú investíciu dostal startup skúseného podnikateľa Slavomíra Hazuchu (CEO spoločnosti Games Distillery) ixworx, ktorý poskytuje špičkové inovatívne 3D vizualizačné riešenia pre sféru e-commerce. Ixworx vyvíja platformu pre produktové konfigurátory, interaktívne užívateľské manuály, komunikáciu medzi zákazníkom a výrobcom a najnovšie aktualizácie produktu a vybavenia. Ich technológia GUIDE môže byť adaptovaná a využitá vo všetkých odvetviach, najmä v tých, ktoré požívajú technicky zložité výrobky a rozhrania, ako napríklad automobilový priemysel. Investíciu využije tento startup na vylepšenie technických vlastností produktu a posilnenie marketingových a predajných aktivít spoločnosti.

Obom startupom rovnako ako aj samotnému Neulogy Ventures blahoželáme k zrealizovaným investíciám a tešíme sa na ďalšie budúce úspechy! :)

Komentáre

Najnovšie