Prejsť na obsah

Yahoo je jeden veľký startup, povedala to šéfka tejto spoločnosti Marissa Mayer na veľkej technologickej konferencii TechCrunch Disrupt v kalifornskom San Franciscu. Ďalej uviedla, že každý týždeň dostávajú okolo 12 000 životopisov, čo znamená, že záujem je o každé miesto v tejto spoločnosti, keďže počet jej zamestnancov sa pohybuje na podobnej úrovni. Aj napriek tomu prijímajú stále nových ľudí, dodala.

Marissa Mayer TechCrunch

Yahoo dosiahlo úroveň 800 miliónov denne aktívnych unikátnych užívateľov, a to v týchto číslach nie je zarátaný Tumblr, ktorý Yahoo pod Marissou Mayer tento rok kúpilo za 1,1 miliardy dolárov. Oproti júlu 2012 je to nárast o 20% unikátnych užívateľov denne.

V poslednej dobe zaujalo Yahoo aj zmenou loga, ktoré verejnosť prijala s rôznymi názormi. Mayer si za ním však stojí. Väčšina log sa z času na čas menia, Yahoo malo rovnaké logo 18 rokov, povedala šéfka tejto spoločnosti. Keď sa dostanete do bodu, že vaše logo sa nezhoduje s vašou značkou, máte problém, dodala. Na záver už len dodala, že jej hlavným cieľom je opätovný rast spoločnosti Yahoo, ktorá pod jej vedením zažíva zrejme jedno zo svojich najlepších období.

Mashable

Komentáre

Najnovšie