Prejsť na obsah

Vyhraj VIP lístky na slovenské finále CESAwards 2017 a Startup Grind!

Po roku sa na slovensko opäť vracia národné finále stredo a východoeurópskej startupovej súťaže Central European Startup Awards. Tentokrát bude finále spojené aj s dvadsiatym pokračovaním Startup Grind Bratislava, ktoré prinesie ďalšieho zaujímavého spíkra.

Jubilejným dvadsiatym spíkrom známeho Startup Grind Bratislava bude prezident a spoluzakladateľ softvérovej spoločnosti Anasoft, Michal Hrabovec. Príďte si po podnikateľskú dávku inšpirácie, ktorú vám Michal svojimi skúsenosťami rozhodne dodá. Veď Anasoft je úspešne na trhu už viac ako 25 rokov!

Startup Grind Michal Hrabovec

Po rozhovore je na programe spomínané vyhlasovanie slovenských víťazov CESAwards 2017 v 12 rôznych kategóriách. Víťaz z každej kategórie následne postúpi do veľkého finále. A vy môžete byť vďaka Startupers.sk pri tom, keďže pre vás máme pripravené 2 VIP lístky. Stačí ak pod tento článok v komentároch na našom Facebooku napíšete, prečo by ste sa slovenského finále CESA a dvadsiateho Startup Grindu chceli zúčastniť. Víťazov spoznáme v stredu 20.9. po 17:00. Ak sa nestanete výhercom práve vy, svoj lístok si môžete zakúpiť TU.

Ako vyzeralo a dopadlo minuloročné slovenské finále CESAwards 2016? Dozvieš sa TU!

Brány bratislavského BINARIA (Staré Grunty 18) sa otvárajú už vo štvrtok 21.9.2017 o 18:00 a pre hostí bude pripravené pohostenie. O 19:00 bude nasledovať rozhovor s Michalom Hrabovcom, o 20:00 vyhlasovanie slovenských víťazov CESAwards 2017 a po jeho ukončení príde rad aj na zoznámenie s novými ľuďmi a networking. Všetky informácie nájdete aj na facebookovej stránke eventu. Prísť sa určite oplatí, či už po dávku inšpirácie, zatlieskať šikovným slovenským startupom alebo spoznať nových zaujímavých ľudí, štvrtok večer v BINARIU bude rozhodne stáť za to! :)

Komentáre

Najnovšie