Prejsť na obsah

Zahlasujte za najlepšie slovenské startupy a osobnosti v Central European Startup Awards 2016

Aj tento rok budú bojovať startupy a osobnosti z oblasti startupov zo strednej Európy a Balkánu o víťazstvo v Central European Startup Awards 2016!

Do CESA 2016 sa zapojí 10 krajín a bude obsahovať 12 kategórií, v ktorých sa bude bojovať o titul najlepší z najlepších. Okrem Slovenska sa zúčastnia startupy a známe startupové osobnosti z Maďarska, Česka, Rakúska, Poľska, Rumunska, Bulharska, Srbska, Chorvátska a Slovinska. Bude sa bojovať v kategóriách Startup roka, Investor roka, Najlepší FinTech startup, Najlepší IoT startup, Najvplyvnejšia žena, Najlepší coworkingový priestor, Najlepší early stage startup, Najlepší inkubačný/akceleračný program, Najlepší social impact startup, Najlepší indie game developer, Najlepšie AI/Chatbot riešenie a Najlepší User Experience.

Hlasovať za vašich slovenských startupových favoritov môžete na https://globalstartupawards.typeform.com/to/MPkZuZ. Verejné vyhlásenie najlepších Slovákov, ktorého sa môžete zúčastniť aj vy, sa uskutoční 16. novembra 2016 v 0100 Campus v Mlynskej doline a viac informácií nájdete aj na Facebook stránke eventu a ďalšie informácie nájdete aj na stránke CESA. Veľké finále sa následne odohrá 1. decembra vo Viedni, kde budeme dúfať, že sa nestratia ani slovenskí finalisti, ktorým budeme silno držať palce! :)

Komentáre

Najnovšie