Prejsť na obsah

Títo Slováci zabojujú o titul najlepších startupistov v strednej Európe vo finále CESA 2016

Pred jeden a pol týždňom 16.11.2016 sa uskutočnilo v novom coworkingu 0100 Campus v Mlynskej doline slovenské finále Central European Startup Awards 2016, v ktorom sme spoznali víťazov v siedmych kategóriách, ktorí budú zastupovať Slovensko na celoeurópskom finále v slovinskej Ljubljane.

Hlavnú kategóriu startup roka vyhralo už globálne známe Sli.do. Najvplyvnejšou ženou v oblasti startupov sa za rok 2016 stala Daniela Grečnerová zo startupu Tootoot. Croptech sa stal víťazom až v dvoch kategóriách, najlepší IoT startup a najlepšie AI/Chatbot riešenie. Najlepším FinTech startupom sa stal startup Papaya POS. V kategórií najlepší Early stage startup zvíťazila Exponea a najlepším coworkingovým priestorom roka sa stal Connect coworking.

Exponea CESA Slovensko 2016

Okrem vyhlasovania víťazov mali možnosť návštevníci regionálneho finále dozvedieť sa viac o novom biznis akcelerátore Startup Collider od spoločnosti PwC, ochutnať rôzne druhy škótskej whisky Chivas Regal a popri tom si vypočuť viac o súťaži pre podnikateľov Chivas THE VENTURE. Po oficiálnom programe nasledovala afterparty na ktorej hosťom zahral Dj L.co.

Chivas CESA Slovensko 2016

Všetci víťazi slovenského finále budú reprezentovať našu krajinu už tento týždeň vo štvrtok 1.12.2016 v slovinskej Ljubljane, kde na slávnostnom finále CESA 2016 spoznáme tých najlepších z najlepších startupistov v oblasti strednej Európy a Balkánu za tento rok. O tom, či sa Slovákom podarí presadiť v tvrdej konkurencii vás budeme priamo z Ljubljany informovať. Ak by ste sa chceli finále zúčastniť aj vy, lístky si môžete bezplatne zaregistrovať TU. Držíme našim zástupcom palce! :)

CESA Slovensko 2016 CESA Slovensko 2016

Komentáre

Najnovšie