Prejsť na obsah

Vyčerpali ste inšpiráciu na ďalšie darčeky? Skúste sa o rok inšpirovať týmito startupmi

Nájsť  výnimočný darček pre milovníka inovácií je skutočne tvrdý oriešok. A preto vám to chceme v Startupers.sk uľahčiť našimi tipmi na darčeky na ďalšie príležitosti.

Štedrý večer už máme za sebou a ak sa vám náhodou stalo, že včerajším darčekom vyčerpal zásobník vašich nápadov na ďalšie darčeky, či už na meniny, narodeniny alebo budúce Vianoce alebo ste vybrali nesprávny darček, ktorý jeho prijímateľa moc nepotešil, prinášame vám našich 7 tipov, ktoré vám určite pomôžu inšpirovať sa. Každý milovník technologických noviniek sa z nich rozhodne poteší! :)

1. Triby

Pamätáte si tie časy, keď boli rádio alebo telefón pevne položené v kuchyni, napríklad na chladničke? Triby vás do tejto doby z radosťou vráti, avšak s pokrokovou technológiou je úžasným pomocníkom. Vďaka silným magnetom ho môžete mať na svojej chladničke a poskytuje jednoduchý spôsob ako telefonovať a počúvať rádio. Po pripojení na wifi a stlačením tlačidla môže Triby volať a prijímať hovory predvolených čísel alebo počúvať lokálne rádio či svoj Spotify playlist. Triby kúpite na Amazone za necelých 200 dolárov.slider1bis

2. Libratone

Libratone nie je len taký výrobca reproduktorov. Táto mladá Dánska spoločnosť ohuruje svojimi produktmi už zopár rokov, ale tentoraz sa skutočne „pochlapila“. Libratone Zipp má skvelý dizajn a vymeniteľným textilný návlek, čo však nie je žiadnou novinkou. Tento reproduktor je však vybavený technológiou bluetooth, Airplay, Spotify Connect a multi-room playback. Jeho cenovka začína od 300 dolárov. 

new_zipp_close-up

3. Withings Activité Steel

Firma Withing Activité rozbieha ďalší startup, hodinky Withing Activité Steel. Model je oveľa lacnejší ako 450 dolárový Activité a vyzerá oveľa lepšie ako model Acitivité Pop za 150 amerických dolárov. Šikovné  a elegantné hodinky sledujú každý váš krok a okrem toho, že vám ukážu presný čas sledujú aj váš spánkový rytmus. Jednoducho spárujete hodinky s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne a je to. Activité Steel kúpite exkluzívne na stránke spoločnosti za 170 dolárov.

bg-activite-steel-bluetooth2en

4. Neat Ice Kit

Darček pre milovníkov ľadových nápojov. Štúdio Neat dalo dokopy 5 veľmi úspešných kampaní na Kickstarteri a predstavuje startup Neat Ice Kit. V pohodlí domova si za pomoci formy,  dláta a drviča vytvoríte perfektný ľad. Zoženiete ho už od 80 dolárov. 

product-nik-lifestyle-overview

5. Ledger Wallet Nano

Výborný darček pre nadšencov bitcoinov. Jednoducho peňaženku zasuniete do USB portu vášho počítača a môžete bezpečne vykonávať svoje platby. Dizajn je minimalistický a k dostaniu je už od 30 dolárov.

6. Giroptic 360cam

Možno sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o svetoznámu kameru GoPro, tento malý ufónik však má kamery tri! Perfektný nástroj na nahrávanie videí pre virtuálnu realitu. Dizajn určite očarí nejedného startupistu alebo dokonca aj startuperku! Giroptic 360cam kúpite od 500 dolárov.home1

7. Time Round od Pebble

Ďalšie skvelé hodinky, tentokrát od spoločnosti Pebble. Time Round má hrúbku iba 7,5 mm a je ideálny aj pre menšie zápästia. S týmito hodinkami vám už nikdy neujde žiadne upozornenie, event alebo pripomienka. K dostaniu je v rôznych dizajnoch od 200 dolárov. 

notifications-alt-a5aa1be88835184039db439d16b318aa

Komentáre

Najnovšie