Prejsť na obsah

Toto je 10 najlepších aplikácií roka 2016 podľa spoločnosti Google

Portál Bussiness Insider priniesol zoznam top desať aplikácií, a aj spomínaných kategórií, ktoré sú tak sympaticky rôznorodé, že sa v nich s veľkou pravdepodobnosťou nájdete aj Vy. Ak hľadáte inšpiráciu v oblasti home designu, aplikácií pre rodinu, hier, alebo chcete zistiť, ktorá appka bola najinovatívnejšia, globálne najúspešnejšia, či víťazný startup, čítajte ďalej.

Standout Startup: Hopper

Lietate často, ale radi by ste zrelaxovali aj svoj účet v banke? Hopper je potom presne pre Vás. Zmonitoruje za Vás ceny leteniek, a len čo cena do Vašej vytúženej destinácie klesne, Hopper Vám pošle notifikáciu a Vy môžete veselo investovať. A to najlepšie samozrejme nakoniec. Hopper je v súčasnosti zdarma.

Best App: Houzz

Po nápady ako zariadiť dom alebo byt už nemusíte chodiť ďaleko, takisto ani po názor odborníka. Houzz ponúka oboje v jednom tým, že Vám umožní prístup k množstvu fotiek interiérov vo vysokom rozlíšení a chat so samotnými dizajnérmi. A nielen to! Vďaka Vášmu foťáku môžete „napasovať“ konkrétny produkt do Vášho bytu a následne ho aj kúpiť.  Houzz je tiež bez poplatkov.

Families App: Thinkrolls 2

Aj Váš drobec sa rád hrá s telefónom? Je tu ďalšia apka, ktorá tvrdí, že dokáže urobiť z Vášho potomka, malého génia. Minimálne si však pri hraní s ňou precvičí motoriku, a podľa tvorcov aj zaexperimentuje s fyzikou. Wow. Thinkrolls 2 je len za 2.99 eur.

Go Global: Pokemon Shuffle Mobile

Kto by nemiloval Pokémonov? A práve pre svoju aj celosvetovú obľúbenosť je Pokémon Shuffle Mobile víťazom v Go Global kategórii. Skúste ho, je zdarma.  

Game: Clash Royale

Poznáte Clash of Clans? Tak táto jeho odnož Vám ponúka pôvodné prostredie s typickými postavičkami a možnosť hrať s viacerými hráčmi naraz. Clash Royale je bez poplatkov.

Early Adopter: World Around Me

WAM je taký osviežujúci koktejl z Google Maps, Yelp a AR twist. Že si to neviete predstaviť? Apka vás cez fotoaparát dokáže šípkami navigovať k reštauráciám, autobusovej stanici, a iným miestam vo Vašom okolí, len čo ju otvoríte. Jednoducho a zdarma. Len sa nezabudnite pozerať aj pod nohy.

Most Innovative: NYT VR

Áno, virtuálna realita tu a teraz. V podobe príbehov od známeho média The New York Times. Ak si ju však chcete vyskúšať, potrebujete Google Cardboard virtual-reality headset. Možností je veľa, tak stačí len byť kreatívny a mať peňaženku po ruke. Za NYT VR appku neplatíte.

Best Use of Material Design: Robinhood

Robinhood je finančná aplikácia pre maklérov na obchodovanie s akciami bez poplatkov s vizuálne jednoduchým dizajnom. A s príhodným menom.

Standout Indie: Alphabear

Ak sa kamarátite s angličtinou, a hlavne bohatou slovnou zásobou, a zároveň Vás rozosmejú chutné animácie, Alphabear je pre Vás. Za každé správne vyhláskované slovo Vás apka odmení macíkom.

Use of Google Play Game Services: Table Tennis Touch 

Športovať aj pasívne? Napríklad aj s Table Tennis Touch. Nielen stolný tenis, ale aj intuitívnosť hry a vizuálne atraktívna grafika na Vás vybafnú po otvorení tejto apky. A to len za 2,99 eur

Komentáre

Najnovšie