Prejsť na obsah

Siedmy Startup Weekend Bratislava už tento víkend, vyhraj svoj lístok so Startupers.sk!

Priestory nového coworkingu 0100 Campus sa počas tohto víkendu naplnia novými podnikateľskými nápadmi. Podujatie Startup Weekend Bratislava 7 sa totižto uskutoční už tento víkend.

Startup Weekend sa každoročne koná v rôznych kútoch sveta. Ako zvyčajne sa tento 54- hodinový maratón uskutoční opäť po Košiciach a Žiline aj v Bratislave a to už tento víkend, od piatku 9.12 18:00 do nedele 11.12.2016. Mladé potenciálne talenty tu nájdu priestor na rozvoj svojich podnikateľských ideí. Záujemcovia môžu využiť svoj talent a presadiť vlastný podnikateľský nápad. Príkladom pre našich nadšencov môže byť úspešný startup Sli.do, ktorý začínal práve na Startup Weekende. Vítaní sú ľudia z rôznych oblastí, či už ide o programátorov, dizajnérov, markeťákov, idea makerov alebo ľudí orientovaných na biznis, zapojiť sa môže naozaj každý.

Počas celého víkendu sa novovzniknuté tímy snažia zo svojej idey vyťažiť maximum. Účastníci medzi sebou zostavia tímy a spoločne pracujú na svojich projektoch. Aj za pomoci skúsených mentorov z praxe sa snažia rozpracovať svoj projekt od idey až po relevantný výstup, ktorý sa môže premeniť v životaschopný projekt. Je to tiež jedinečná možnosť, ako získať mnoho nových skúseností a kontaktov do budúcnosti. Na záver víkendu tímy odprezentujú výsledky svojej práce. Záverečnej prezentácie sa môže v 0100 Campus zúčastniť bezplatne aj široká verejnosť, alebo si ju môžu záujemcovia pozrieť prostredníctvom live streamu na webovej stránke swba.sk.

Spomedzi všetkých zúčastnených vyberie odborná porota tri víťazné tímy. Pri záverečnom hodnotení sa zohľadňuje najmä nápad, jeho využiťeľnosť a potenciál rozvoja do budúcnosti. Partnermi a sponzormi siedmeho bratislavského Startup Weekendu sú SBA, KPMG, ESET, Microsoft, Slovak Telekom a ďalší. Mediálnymi partnermi sme opäť po roku aj my a preto môžete vďaka Startupers.sk vyhrať na tento event svoj lístok. Stačí do komentu k tomuto článku na našom Facebooku napísať, prečo by ste sa chceli SWBA7 zúčastniť. Zapojiť sa môžete do štvrtka 8.12.2016 do 16:00.

swba-7-banner-small

Ak sa vám lístok na Startup Weekend Bratislava 7 nepodarí vyhrať, môžete si ho zakúpiť na stránke Eventbrite TU. Cena študentského aj klasického lístka zahŕňa kompletný catering a pitný režim počas celého víkendu, ako aj krásne startupovské tričko. Viac informácií nájdete na stránke swba.sk alebo na Facebooku Startup Weekendu. Príďte už tento piatok 9.12.2016 od 18:00 zakončiť rok 2016 startupovo na siedmy bratislavský Startup Weekend a možno práve váš novovzniknutý projekt vyhrá alebo sa (aspoň) premení na reálny biznis :)

Komentáre

Najnovšie