Prejsť na obsah

Už zajtra štartuje prvý hackathon v našom regióne, kde nejde len o zbúchanie webíkov

,,V našom regióne unikátny event“, tak takýmito slovami popísal zajtrajší jedinečný obrovský big data hackathon v Prahe jeden z jeho organizátorov, Slovák v službách českého startupu Click2Stream Radovan Andrej Grežo. O tom, že skutočne nekecal sa môžete už zajtra o 18 presvedčiť v pražskom Node5.

Celý hackathon trvá od piatku až do nedele, ale zúčastniť sa môžete hociktorého dňa, najlepšie však samozrejme bude, ak sa zúčastníte na všetkých dňoch a nič vám neujde. Stretnúť tu budete môcť aj chalanov zo startupov ako Click2Stream, Apiary alebo Twisto. V piatok sú na programe prednášky od Štěpána Bechyňského z Microsoftu, Petra Šimečka z Keeboly a Adama Herouta, ktorý povie viac o svete počítačového videnia. Nasledovať bude samozrejme neskutočná večera!

Cez víkend budú pre návštevníkov pripravené testovacie dáta, servery a služby typu GoodData, Google BigQuery, Windows Azure, RESTová API, nejaké tie IoT hračky (mikropočítače, hlukové a iné senzory, svetlá s apíčkom a iné) a mentori ako technickí tak aj biznisoví.

Kto príde určite neoľutuje! Vstupné je dobrovoľné a prihlásiť sa môžete už teraz priamo TU.

Komentáre

Najnovšie