Prejsť na obsah

Ultraprenosné topánky Skinners z Česka majú po týždni na Kickstarteri vyzbieraný už 10-násobok cieľovej sumy

Minulý týždeň sme vám predstavili český startup Skinners, v ktorom je možné nájsť aj slovenských členov. Ich produktom sú ultraprenosné topánky, ktoré môžete mať stále pri sebe. A slávia s nimi už prvý úspech.

Len za prvé dve hodiny kampane, ktorú Skinners odštartovali v utorok popoludní minulý týždeň totiž dokázali od prispievateľov vyzbierať až 65% svojej cieľovej sumy, ktorá predstavovala 10 000 dolárov. Túto sumu sa im podarilo dosiahnuť už za menej ako 24 hodín od spustenia kampane na crowdfundingovom portáli Kickstarter. Dnes, po vyše týždni, predstavuje vyzbieraná čiastka už sumu vyše 100 000 dolárov. To znamená, že Skinners získali už viac ako desaťnásobok svojej cieľovej sumy, alebo 1000%. Kampaň však potrvá ešte 5 týždňov, preto výsledná suma môže ešte podstatne vzrásť.

Na aktuálnej sume prevyšujúcej 100 000 dolárov sa podieľa viac ako 1650 prispievateľov, takzvaných backerov. Pri spustení kampane mohli prví backeri získať pár Skinnersov za 29 dolárov, čím oproti budúcej komerčnej cene 45 dolárov ušetrili 16 dolárov. Aktuálna cena je 35 dolárov za pár, poprípade 70 dolárov za dva páry a získať tie svoje môžete TU. Záujemcovia dostanú svoje prvé Skinnersy v auguste tohto roka. Na výber je 7 rôznych farieb. Všetky ďalšie informácie o Skinners sa dozviete v našom článku z minulého týždňa, kedy tento český startup, v ktorého tíme sú aj Slováci, rozbiehal svoju kampaň. Držíme palce! :)

Komentáre

Najnovšie