Prejsť na obsah

Startupoví Pionieri zajtra po roku opäť zavítajú do Bratislavy, vyhraj svoj lístok na Pioneers Bratislava 4!

Do hlavného mesta zajtra opäť zavítajú startupoví Pionieri. Po roku sa v Connect Coworking totižto opäť odohrá Pioneers Bratislava s poradovým číslom 4.

Po troch úspešných ročníkoch sa Pioneers Bratislava na čas vytratil zo slovenskej startup scény. Namiesto polročného intervalu, ktorý mal doteraz nastavený, sa organizátorky z AVE Agency rozhodli pre ročnú bázu. „Nebolo to len naše rozhodnutie, určujúci vplyv na periodicitu má Viedeň, ktorá je centrálnym organizátorom Pioneers Festivalu. Potrebovali sme náš bratislavský Pioneers s Pioneers Festivalom termínovo akčnejšie prepojiť, vytvoriť z Pioneers Bratislava akéhosi predskokana festivalu,“ hovoria organizátorky. Toto rozhodnutie má svoje výhody aj pre víťaza tohtoročnej Pitching Competition. Zatiaľ čo v minulosti bola k dispozícii  iba jedna vstupenka na festival, tento rok získa víťaz rovno dve.

Slovak Pioneers Bus

Výhra v podobe 2 vstupeniek na Pioneers Festival nie je jedinou atraktivitou, ktorú tento ročník Pioneers Bratislava prinesie. „Bude výnimočný aj tým, že očakávame účasť jedného z mimoriadne, až  kontroverzne úspešných slovenských podnikateľov, aby vystúpil ako spíker.  Na účastníkov Pioneers Bratislava čaká jedno silné meno, za ktorým je svetový úspech, milióny, víťazstvá i pády – Július BenčkoMegaupload.

Julius Bencko

Počas tohto ročníka sa predstaví päť slovenských startupov v rámci súťaže Pitching Competition. Budú to Ixworx, Cloudo, Knoyd, BeeSafe a BatSuite. Táto pätica bude mať tri minúty na to, aby svojim podnikateľským nápadom oslovili odbornú porotu a ďalšie dve minúty na to, aby zodpovedali jej otázky. Do poroty zasadnú Philipp Stangl a Markus LangPioneers Ventures, Jana Bieliková, zakladateľka a CFO Connect Coworkingu, a medzi porotcov sa po svojom výstupe pridá aj hlavný spíker Július Benčko.

Pioneers Bratislava 2

Štvrtý bratislavský Pioneers začína v Connect Coworking už zajtra, t.j. 19.4.2016 o 19:00 a lístky si môžete ešte stále kúpiť na portáli Eventbrite a viac informácií nájdete aj na Facebook stránke eventu. Ak sa vám lístok nechce kupovať, môžete aj vyskúšať šťastie so Startupers.sk. Ponúkame vám totiž ešte jeden last minute lístok na tento skvelý event. Jediné čo pre zapojenie sa do súťaže musíte spraviť je, že napíšete do komentu pod tento článok na našej Facebook stránke názov jedného z piatich startupových účastníkov súťaže Pitching Competition, ktorý podľa vás túto súťaž vyhrá. Šťastného výhercu vyžrebujeme zajtra o 11:00. Držíme vám palce a každopádne určite na Pioneers Bratislava 4 príďte, neoľutujete! :)

Komentáre

Najnovšie