Prejsť na obsah

Startit FEST - festival startupov z juhovýchodnej Európy

Vo štvrtok 15.5.2014 začína v hlavnom meste Srbska Belehrade festival, ktorý potrvá až do pondelka 19.5.2014. Nebude to však obyčajný festival. Bude to totižto kľúčový startupový event celej južnej a východnej Európy a k tomu registrácia na toto podujatie je bezplatná.

Za 5 dní sa toho nielen mnoho zaujímavého dozviete, zažijete množstvo neopakovateľných workshopov, pitchov a výstav, ale vďaka networkingu aj spoznáte mnoho nových ľudí a zažijete skvelé párty. Taktiež uvidíte a môžete sa zoznámiť s TOP 50 startupmi z juhovýchodnej Európy. Zároveň budete môcť všetkých kľúčových hráčov stretnúť na záverečnej konferencii Startup Standup v pondelok 19.5.2014. Celkovo sa na festivale počas jeho trvania očakáva viac ako 5000 návštevníkov.

Okrem toho sa na tento event samozrejme môžu hlásiť aj startupy, ktoré by sa chceli prezentovať. To však nie je všetko, 16.5. si dokonca môžu nájsť investora, 18.5. sa zapojiť do Mini SeedCampu alebo 19.5 sa pokúsiť vyhrať Standup pitchovaciu súťaž. Kompletný program aj bližšie informácie vrátane bezplatnej registrácie nájdete na stránke festivalu http://startit.rs/fest/. Keďže tento týždeň má byť veľmi zlé počasie, lepší program ako ísť na túto brutálnu startupovú akciu určite nenájdete:)

Komentáre

Najnovšie