Prejsť na obsah

Spoznajte Titánov zajtrajška už zajtra v Binariu na The Titans of Tomorrow

Už v piatok 24. marca sa uskutoční konferencia The Titans of Tomorrow, na ktorej okrem možnosti stretnúť skúsených podnikateľov sa dozviete aj niečo viac o startupoch na Slovensku.

Organizátor eventu Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE totiž už zajtra uvedie novú štúdiu o rýchlorastúcich spoločnostiach – startupoch na Slovensku. Okrem toho si však budete môcť vypočuť rozhovory a príbehy úspešných slovenských podnikateľov ako Michal Meško – zakladateľ kníhkupectva Martinus, Táňa Ondrejková z Pelikánu, Dominik Brichta a Peter Both z Electronic Star a Šimon Šicko zo známeho Pixel Federation, s ktorým rozhovor ste si mohli prečítať aj na Startupers.sk.

Titans of Tomorrow

Celý program začína už od 9:00 v inšpiratívnych priestoroch Binária na Starých Gruntoch 18 v Mlynskej Doline. V druhej časti programu si budete môcť vypočuť Mariána Gazdíka a Braintrust a spoznať možnosti programov na podporu podnikateľov od SBA. Po skončení programu je o 12:40 naplánovaný obed a networking. Počas trvania eventu bude pre účastníkov pripravené občerstvenie. Účasť na The Titans of Tomorrow je bezplatná, stačí sa zaregistrovať TU a prísť. Viac informácií a kompletný program nájdete aj na Facebooku eventu TU. Príďte už zajtra ráno do Binária aj vy spoznať slovenských Titánov zajtrajška! :)

Komentáre

Najnovšie