Prejsť na obsah

Slovensko - americký startup SaferPass získal miliónovú investíciu od dvoch tuzemských fondov

O slovenskom startupe SaferPass ste sa už na Startupers.sk toho mohli dočítať pomerne dosť. Tento dvojročný startup sa najnovšie dočkal veľmi zaujímavej finančnej investície.

SaferPass je lídrom vo vývoji produktov v oblasti online identity, bezpečnosti a password managementu o čom ste sa mohli presvedčiť aj v našom článku venovanom práve tomuto startupu. Na jeho najnovšej seed investícii vo výške 1 milión eur sa podieľajú slovenské investičné fondy LRJ Capital a Neulogy Ventures. SaferPass, ktorého tvárou na Slovensku je hlavne Michal Kačerik, plánuje finančné prostriedky využiť na ďalší vývoj inovatívnych produktov a prvkov na zabezpečenie súkromia a na celosvetovú distribúciu svojich hlavných produktov. Informoval o tom na svojom firemnom blogu.

SaferPass team

Tento slovenský startup vznikol v roku 2014 a stojí za inovatívnym popredným produktom v oblasti online ID a password managementu, pričom sa sústredí na vytvorenie rovnováhy medzi absolútnou bezpečnosťou a jednoduchým používaním zo strany zákazníka. Prvotriedne a jedinečné prvky v oblasti zabezpečenia identity prinášajú používateľom praktické riešenia, ktoré sa ani zďaleka netýkajú len hesiel. Funkcia Secure Me umožňuje používateľom na diaľku a z jediného zariadenia zabezpečiť všetky svoje zariadenia naprieč všetkými platformami. SaferPass tvrdo pracuje na vytvorení podobných nových prvkov, ktoré ponúknu používateľom intuitívnejšie a jednoduchšie spôsoby účinného riadenia online bezpečnosti a súkromia.

SaferPass logo

Zakladateľom a CEO startupu SaferPass je Američan Douglas Crowley, ktorý je podľa vlastných slov nadšený, že sa do tejto fázy zapojili dvaja silní regionálni hráči v oblasti rizikového kapitálu. “Táto investícia a nové prírastky v tíme nám pomôžu naplniť našu misiu – zabezpečiť a zjednodušiť online aktivity používateľov“, dodal Doug. Pri príležitosti získanej investície navyše SaferPass ponúka na svojej stránke všetkým, ktorí už nechcú riešiť problémy so svojimi heslami, doživotnú prémiovú licenciu za 29,99 eur. Celému SaferPassu samozrejme blahoželáme a držíme palce na ich ceste! :)

Komentáre

Najnovšie