Prejsť na obsah

Už len niečo cez dva mesiace nás delia od ďalšieho ročníka odovzdávania slovenských startupových Oscarov – StartupAwards.sk 2014. Registrácia pre startupy, ktoré sa chcú pokúsiť zvíťaziť v jednej zo štyroch kategórií Digital, Art&Design, Science a Society, je už spustená a je otvorená do 19.10.2014. Samotné vyhlásenie najlepších slovenských startupov sa uskutoční 28.11.2014 v historickej budove SND.

Startupy, ktoré sa prihlásia majú šancu odprezentovať sa, získať kontakty na investorov a podnikateľov, získať investície, dostať sa do pozornosti médií a verejnosti, vyhrať lístky na najväčšie startupové eventy v Európe alebo USA a to nahlavnejšie, návštevu vybraného tech hubu v tých najstartupovejších destináciách sveta. Na výber je Silicon Valley, New York, Londýn, Berlín, Helsinki, Tel Aviv alebo Singapúr s voliteľným dátumom a dĺžkou pobytu.

prizesa

Prihlásiť sa môžu všetky startupy, ktoré patria do jednej zo štyroch uvedených kategórií a zároveň sú v rannej early stage fáze, sú škálovateľné, majú vysokú pridanú hodnotu a potenciál na regionálne alebo globálne fungovanie. Prihlásiť sa môžete priamo TU. Dvadsať vybraných finalistov postúpi do boot campu, ktorý sa za účasti miestnych a zahraničných mentorov uskutoční 14-15.11.2014, kde sa budú zdokonaľovať vo svojich biznis ideách a prezentačných schopnostiach. Následne bude mať každý finalista pred porotou svoj pitch a na základe rozhodnutia poroty sa vyformuje finálová dvanástka, ktorá bude zverejnená 17.11.2014.

Tak ak máš startup a spĺňate základné kritériá, určite neváhajte s prihlásením, môžete len a len získať a to dokonca aj (startup) Oscara! :)

StartupAwards.sk

StartupAwards.sk

Komentáre

Najnovšie