Prejsť na obsah

Slovak Pioneers Bus ide premiérovo na Pioneers Festival 2014, poď aj ty!

Kto nezažil, nepochopí! Presne to sme zistili minulý rok na Pioneers Festival 2013, z ktorého sme vám priniesli aj množstvo zaujímavých reportáží. Jediné čo nás mrzelo bolo, že množstvo Slovákov o tomto podujatí nevedelo a tak sa ich počet dal jednoducho zrátať na dvoch rukách. Tento rok sme sa to však rozhodli zmeniť!

Najväčší festival inovácií a podnikania v strednej Európe Pioneers Festival 2014 sa opäť uskutoční už 29. a 30. októbra v Hofburgskom paláci v samotnom srdci Viedne, čo je počas Pioneers Festivalu asi jediné miesto na svete, kde človek môže nájsť tak výrazné prepojenie histórie a moderných technológií. Okrem toho však má viac ako 2500 návštevníkov festivalu z celého sveta neskutočné množstvo možností. Sú pre nich pripravené prednášky od TOP inšpiratívnych ľudí zo sveta startupov a technológií, zaujímavé workshopy na rôzne témy, množstvo technologických noviniek, ktoré môžu vyskúšať alebo vidieť medzi prvými na svete, stretnúť ľudí o ktorých doteraz iba čítali a prehodiť s nimi pár slov a mnoho mnoho ďalších vecí.

Medzi tohtoročné ťaháky bude jednoznačne patriť svetová premiéra slovenského lietajúceho auta AeroMobil 3.0, ktorého autormi sú Štefan Klein a Juraj Vaculík a ktorá je na programe hneď na úvod prvého dňa. Nesmieme opomenúť ani Hexo+, čo je kamera zabudovaná v lietajúcom drone, ktorá vás natáča a letí za vami napríklad keď lyžujete bez toho, aby ste ju museli ovládať. Veľmi zaujímavá bude určite aj hra Anki, čo je kombinácia klasickej autodráhy s videohrou, niečo ťažko predstaviteľné bez toho, aby ste to naživo videli. Pre tých, čo radi cestujú tu bude aj syn Buzza Aldrina, prvého muža na mesiaci Andrew Aldrin, ktorý je šéfom spoločnosti Moon Express, ktorá pripravuje komerčné lety na mesiac. A toto je len zlomok všetkého, čo je pre vás pripravené! Samozrejmosťou je celodenná strava na vysokej úrovni, neobmedzené zásoby rôzneho pitia vrátane známeho Pioneers Pint piva a afterparty po oboch dňoch a to všetko v cene lístka. A že tie afterparty stoja za to!

Rozhodli sme sa, že tento rok to proste nemôžeme nechať tak a musíme Pioneers ukázať viac Slovákom. Preto sme pre vás v spolupráci s The Spot pripravili po prvýkrát Slovak Pioneers Bus, ktorý pôjde v oba dni z Bratislavy na Pioneers Festival a naspäť. Taktiež sme pre vás pripravili v spolupráci s chalanmi z Pioneers aj zvýhodnené ceny lístkov za 271€, ktoré kúpite na oficiálnej Eventbrite stránke Pioneers Festivalu. Pozor, ide však o limitovanú edíciu posledných 50 lístkov na festival, ktoré sú špeciálne určené pre slovenských pionierov (bežné startup lístky na festival sú totiž od včera vypredané)! K lístku na Pioneers Festival 2014 tak automaticky získate aj bezplatnú dopravu Slovak Pioneers Busom z BA na festival a späť v oba dni a k tomu ešte aj tričko slovenského pioniera, skrátka ponuka, ktorá sa neodmieta :)

29. a 30. októbra pôjdeme do Viedne ukázať, že aj na Slovensku sú nejakí pionieri!

Lístky kúpite TU  alebo na oficiálnej stránke Pioneers Festivalu http://pioneers.io/festival/ticket-page po zadaní promo kódu Slovak_PioBus_2014. Kompletný program Pioneers Festivalu 2014 nájdete na stránke http://pioneers.io/festival/agenda a kompletný zoznam spíkrov na http://pioneers.io/festival/speakers.

A takto to vyzeralo na Pioneers Festival 2013, skrátka niečo neopísateľné!

Pioneers-newsletter-final

Komentáre

Najnovšie