Prejsť na obsah

Pionieri prídu už vo štvrtok do Bratislavy! Vyhraj 2 lístky na Pioneers Unplugged v Connecte

November je už tradične nabitý startupovými eventami, po Pioneers Festival 2014 a Startup Weekende, ktoré už máme za sebou a StartupAwards.SK 2014, ktoré je na programe v piatok 28.11.2014 nás ešte predtým vo štvrtok 27.11.2014 čaká druhý bratislavský Pioneers Unplugged. Tentokrát sa uskutoční v Connecte, ktorý mimochodom v piatok oslavoval svoje druhé narodeniny a ktorému ešte aj touto cestou srdečne blahoželáme! :)

Pioneers Unplugged BA 2

Po takmer pol roku sa vo štvrtok večer v Connecte opäť stretnú nadšenci technológií, mladí začínajúci podnikatelia v oblasti IT a slovenskí i zahraniční investori, aby sa inšpirovali príbehmi úspešných start-upov, vypočuli si rady skúsených mentorov, otestovali horúce technologické novinky, ponetworkovali a možno aj získali investície pre svoje vlastné nápady.

Uvidíte napríklad Petra Komorníka zo startupu Sli.do, ktorý dobýva svet eventov a konferencií už skutočne vo veľkom, Mariána Gazdíka, ktorý je networkingovým expertom a príde vám povedať viac o tejto oblasti až z Londýna a nežné pohlavie zastúpi Vlaďka Briestenská z The Spot, ktorá je skutočne šikovná baba, ktorej všetko týkajúce sa inovácií a startupov je blízke a určite sa o to podelí aj s vami ;) Odpitchujú sa aj traja zakladatelia startupov, ktorí budú bojovať o vstup na budúcoročný Pioneers Festival 2015.

Okrem toho si však budete môcť otestovať lost&found systém Tageme, dámsku high-tech kabelku Ladybag, systém pre virtuálnu realitu Oculus Rift a bezpochyby bude zaujímavým momentom aj 3D projekcia od Dynamic 3D. Čaká na vás teda viac ako lákavý program!

Startupers.sk vám taktiež prináša súťaž o 2 lístky na Pioneers Unplugged Bratislava 2, stačí lajknúť tento článok na Facebooku a následne ho sharnuť. Súťaž potrvá do stredy 26.11.2014 do 18:00.

Ak by sa ti lístky nepodarilo vyhrať, kúpiť si ich môžeš cez Eventbrite priamo TU.

Startupový november pokračuje, vidíme sa už vo štvrtok večer spolu s ďalšími pioniermi v Connecte! :)

Pioneers unplgd BA2

Komentáre

Najnovšie