Prejsť na obsah

Šiesty Startup Weekend Žilina je na programe už tento piatok!

Trojdňový technologický maratón Startup Weekend Žilina opäť privíta začínajúcich podnikateľov, ktorí budú svoje nápady prezentovať pred odbornou porotou aj verejnosťou, pod dohľadom skúsených mentorov z oblasti podnikania, marketingu či IT. Startup Weekend Žilina s poradovým číslom #6 sa tento rok uskutoční opäť v budove Banky Žilina a to od piatku 27. do nedele 29. októbra 2017.

Víkend plný nápadov a ich premena na podnikateľské plány a funkčné produkty s cieľom preraziť na trhu – takto sa dá v skratke popísať 54-hodinový maratón, počas ktorého získajú budúci podnikatelia rady od mentorov a spätnú väzbu k svojim novovzniknutým projektom. Počas minulých ročníkov sa organizátori mohli pochváliť menami ako Michal Truban z Websupportu, Simona Bubánová z Creative Department, Boris Zelený z Braun Holding, Martin Adámek z Inloop, Jaroslav Ľupták z Neulogy Ventures, či Vlastimil Vodička z J&T Ventures. Aj tento rok sa organizátorom podarilo pre jednotlivé tímy zabezpečiť skvelých mentorov z rôznych oblastí a tiež skúsených porotcov z radov investorov. A o tom, že zúčastniť sa sa určite oplatí vás možno presvedčia aj videá nižšie.

Trojdňový boj za premenu zaujímavej myšlienky na realitu bude aj tentokrát plný adrenalínu, nadšenia a tímovej spolupráce. Startup Weekend Žilina #6 začne, už tradične, úvodnými prezentáciami v piatok a vyvrcholí v nedeľu popoludní, počas záverečných prezentácií. Podujatia sa môže zúčastniť každý záujemca od 18 do 99 rokov bez ohľadu na to, či príde s vlastným nápadom alebo nie. Maximálna plánovaná kapacita podujatia je 100 ľudí, takže si zabezpečte svoje miesto čo najskôr. Lístok ako študentský, tak aj neštudentský si môžete kúpiť priamo TU. Pre všetkých účastníkov je zabezpečená strava aj občerstvenie počas celého SWZA 6.

Skúsiť šťastie môžeš aj v súťaži o dva lístky, ktorú ti Startupers.sk ako mediálny partner Startup Weekendu Žilina prináša. Stačí, keď pod tento článok na našom facebooku napíšeš, čo by si chcel na šiestom žilinskom Startup Weekende robiť alebo vytvoriť. Výhercov vyžrebujeme a budeme kontaktovať vo štvrtok 26. októbra poobede.

Po skúsenostiach s minulými ročníkmi očakávajú organizátori aj tento rok dravých a kreatívnych podnikavcov, ktorým prídu radiť tí najlepší mentori. Víkend plný skvelých zážitkov a neopakovateľnej atmosféry štartuje už v piatok 27. októbra 2017 o 18:30. Všetky ďalšie dôležité informácie, program a zoznam porotcov a mentorov nájdete aj na stránke Startup Weekend Žilina 6, na ich facebooku page alebo na facebookovej stránke eventu. Nenechajte si ujsť šancu, vidieť na vlastné oči známe mená z oblasti slovenského biznisu a inovácií, možnosť získať od nich cenné rady na nezaplatenie a taktiež príležitosť vytvoriť niečo veľké v spolupráci s ďalšími nadšencami! :)

SWZA 6

Komentáre

Najnovšie