Prejsť na obsah

Aj ty patríš k tým, ktorý sa obzerajú po novej práci, potrebujú kreatívne nakopnúť svoje podnikanie alebo sa chcú inšpirovať a motivovať úspešnými osobnosťami? Príď už tento týždeň 6.-7. marca do bratislavskej Incheby na Profesia days kde na teba čaká množstvo príležitostí!

PROFESIA DAYS otvára svoje brány do sveta trhu práce tisícom záujemcom. Ide o jubilejný ročník, ktorý so sebou prináša niekoľko noviniek. Vstup na podujatie je zadarmo, podmienkou je iba registrácia.

Každým rokom sa počet návštevníkov zvyšuje. Minulý rok dvojdňové podujatie navštívilo až 16 000 záujemcov. Medzi účastníkov nepatria už iba nezamestnaní, ale aj tí, ktorú sa chcú vzdelávať a napredovať vo svojej pracovnej sfére a neustále sa zlepšovať.

Trendy, inšpirácia, vzdelávanie

Nepôjde však o žiadny nudný veľtrh. Program ma viacero sekcií, či už ide o workshopy, diskusie. Môžeš si otestovať úroveň cudzích jazykov, IT zručnosti alebo na aký druh práce sa hodíš. Súčasťou tohto ročníka je opäť aj hlavné pódium, kde vystúpia mená ako Natália Kisková, Matej „Sajfa“ Cifra, Rytmus a mnoho ďalších.  Mená všetkých spíkrov nájdeš tu.  K dispozícii bude opäť aj Fun zóna, či Zóna bez hraníc, ktorá ponúka pracovné možnosti najme ľuďom so zdravotným znevýhodnením.

Novinkou tohto ročníka sú tematicky zamerané ostrovy príležitostí – ostrov mladých talentov, ostrov kreativity a marketingu, ostrov spoločenskej zodpovednosti, ostrov technológií a IT, ostrov zdravia či ostrov podnikania. Tieto priestory budú zamerané na workshopy, informácie a prednášky spíkrov orientované výlučne pre tieto odvetvia.

Ostrov podnikania

Pre startupistov a podnikateľov môže byť zaujímavý najmä ostrov podnikania, ktorý ponúka pestrý zoznam vystavovateľov a každý z nich ponúka rôzne služby, ktoré môžu pomôcť aj tvojmu podnikaniu.

V stánku Slovak Business Agency – SBA ti odborníci poradia ako premeníš svoj nápad v realitu a úspešne rozbehneš svoje podnikanie. Dozvieš sa aj informácie o bezplatných workshopoch či zahraničných stáží, ktoré ti SBA ponúka. Ak si kreatívna duša a zaujíma ťa 3D tlač, v stánku ti okrem iného ukážu tlač technologických prototypov prostredníctvom 3D tlačiarní a stacionárnych skenerov, vďaka čomu sa naučíš ako správne prototypovať a prejsť od nápadu ku konkrétnemu hmatateľnému výsledku.

K dispozícii bude aj právne poradenstvo, kde ti pomôžu s rôznymi paragrafmi, predpismi či zákonmi. Ak sa potrebuješ zorientovať v GDPR, budú tam poruke špecialisti, s ktorými môžeš prebrať konkrétne otázky.

V rámci ostrova budeš mať príležitosť stretnúť mnohé úspešné rozbehnuté projekty ako Dulcia Natural (BIO pleťová kozmetika), Bearded Brothers ( burgre) alebo Perry Talents (program pre začínajúce projekty).

Podnikanie a marketing idú ruka v ruke a ak si práve v tejto oblasti nevieš poradiť, managerka.sk je tu presne na to,  aby  s tebou nastavila marketing pre tvoj biznis, ktorý bude dosahovať požadované výsledky. Tým to však nekončí, v rámci ostrova sa budeš môcť zúčastniť rôznych workshopov, ktoré budú bežať počas oboch dní. Zoznam workshopov nájdeš tu.

Zóna príležitostí

Ak však momentálne neriešiš žiadny podnikateľský nápad a hľadáš si prácu, kde by si naplno využil tvoje doterajšieho nadobudnuté schopnosti, čakajú na teba aj stánky zamestnávateľov, ktorých je tento rok dokopy 200.

Nižšie si môžeš pozrieť počet hľadaných pozícií podľa pracovného zaradenia:

Želáme veľa šťastia pri hľadaní práce!

 

Komentáre

Najnovšie