Prejsť na obsah

Poriadna dávka inšpirácie a skúseností z biznisu - Forbes 30 pod 30

Festival biznisu a inšpirácie je po roku späť! Slovenská verzia amerického eventu magazínu Forbes prináša aj tento rok množstvo rozhovorov, pódiových diskusií s domácimi a zahraničnými hosťami, prezentácií a prípadových štúdií.

Chceš vedieť, ako preraziť v Amerike? Koho hľadajú úspešné slovenské firmy? Ako budovať značku na sociálnych sieťach? Chceš predstaviť svoj biznis top slovenským a českým investorom? Zaujíma ťa, aká (ne)ľahká je cesta od nápadu k vybudovaniu biznisu a k investícii? Celodenná konferencia Forbes 30 POD 30 je potom tým správnym miestom pre teba!

Celý event sa odohrá opäť v budove Starej Tržnice v Bratislave už na budúci utorok 17. apríla 2018. Ranná kávička sa bude podávať už od 8:30, šéfredaktor magazínu Forbes Juraj Porubský otvorí podujatie o 9:25. Hneď v prvom paneli je pripravená rodinná trojica Kiskovcov. Prezident Andrej Kiska, jeho syn Andrej Kiska mladší – partner investičného fondu Credo Ventures a Natália Kisková – šéfka HubHub-u, európskej siete inovatívnych coworkingov.

V ďalších panelových diskusiách a prezentáciách sa predstavia aj také mená ako Jakub Jurových – CTO úspešného slovensko-amerického startupu Operam, Matej Sajfa Cifra a youtuber Gogo, šéf startupu Eyerim – Martin Zahuranec, spoluzakladateľ a CTO úspešného globálneho startupu Represent.com – Andrej Pančík, šéf Martinusu Michal Meško a mnohí ďalší zaujímaví spírki a úspešní podnikatelia. Ako to vyzeralo na minulom ročníku sa môžeš pozrieť vo videu nižšie.

Po záverečnom odovzdaní ocenení a vyhlásení víťazov súťaže Car Pitch bude od 20:00 nasledovať afterparty v klube IXEL. Počas celého dňa bude v Starej tržnici aj množstvo rôznych možností a atrakcií a samozrejme aj občerstvenie a obed. K dispozícii je momentálne posledných 50 lístkov, preto by ste sa so zaregistrovaním mali určite poponáhľať. Registráciu aj kompletný program spolu s ďalšími informáciami nájdete na stránke Forbes.sk a na Facebooku eventu.

Komentáre

Najnovšie