Prejsť na obsah

Po niekoľkomesačnej odmlke prichádza vynovený StartupCamp BA

Ako ste si zrejme všimli, StartupCamp sa nám v roku 2014 vytratil, na čo sme upozornili aj začiatkom roka na našom Twitteri. Naposledy bol bratislavský StartupCamp s poradovým číslom 37 v priestoroch KC Dunaj ešte tradične v nedeľu 8. decembra 2013 večer. Jeho organizátori sa však rozhodli, že koncept upravia na jeden event každého štvrť roka a zmenia ho aj po obsahovej stránke. O tom, ako sa im to podarilo sa budete mať možnosť presvedčiť už tento piatok 4.4.2014 od 9:00 v priestoroch FIIT STU v Mlynskej doline.

Bratislavský StartupCamp s poradovým číslom 38 bude súčasťou konferencie s názvom Startup v skutočnom svete biznisu a jeho šance na úspech. StartupCamp na tomto evente spolupracuje s portálom eFocus.sk. Základným cieľom tejto konferencie bude prezentácia potenciálnych možností a modelov spolupráce úspešných firiem v SR a začínajúcich startupov na Slovensku. Konkrétne pohľadom na slovenskú startupovú scénu, prezentácia možností technologickej, technickej a finančnej podpory pre začínajúcich podnikateľov.

Celá konferencia bude obsahovať tieto tematické bloky z praxe:

–          Ako funguje prepojenie startup komunity a podnikateľskej sféry dnes, respektíve ako využívajú spoločnosti na Slovensku potenciál startupov pre zvýšenie svojej konkurencieschopnosti a efektivity podnikania

–          Úspešné príbehy úspešných ľudí

–          Čo očakáva od startupov podnikateľská sféra

–          StartupCamp BA 38 – ukážka, ako prebieha spätná väzba začínajúcim podnikateľom

Svoju účasť na konferencii napríklad potvrdili aj Michal Truban, Datamolino, Fond inovácií a technológií a ďalší a budete si môcť vyskúšať aj Google Glass. Kompletný program si môžete pozrieť tu. Lístky na konferenciu si môžete zakúpiť tu.

Komentáre

Najnovšie