Prejsť na obsah

Pioneers Festival 2017 sa blíži, vystúpi na ňom aj prezident Kiska!

Pioneers Festival je zrejme najbližšia z veľkých svetových technologických konferencií, pretože sa odohráva už tradične v neďalekej Viedni. Tento rok to bude opäť viac ako zaujímavé a tím Startupers.sk pri tom samozrejme nebude chýbať.

Festival inovácií, technológií a startupov – Pioneers Festival 2017 sa uskutoční už 1. a 2. júna 2017 v Hofburgskom paláci vo Viedni. Jedným z hlavných highlightov programu je pre nás Slovákov bezpochyby vystúpenie slovenského prezidenta Andreja Kisku, ktorý bude mať 20 minútovú prednášku v prvý deň o 18:00. Okrem prezidenta bude zo Slovákov na jednom z piatich stageov vidno aj jeho syna, Andreja Kisku mladšieho, partnera v investičnom fonde Credo Ventures.

Na Pioneers Festivale 2017 však nebudú chýbať ani stovky ďalších inšpiratívnych spíkrov napríklad aj zo spoločností ako Uber, Airbnb, Google, Virgin Galactic a mnohých ďalších. Stáť za to bude určite aj panel Chrisa Bartona, zakladateľa spoločnosti Shazam, ktorého sme prvýkrát naživo videli na Pioneers Festival 2014 a jeho motivujúci príbeh nájdete TU.

Aktuálne to už bude piatykrát čo sa budete môcť hlavne na našom Facebooku a Instagrame dozvedieť a vidieť mnoho zaujímavostí z Pioneers Festivalu. Celkovo to bude šiesty Pioneers Festival. Vzhľadom na kapacitu Hofburgského paláca vo Viedni, kde sa tento event odohráva už od roku 2013, sa viac ako 2500 ľudí konferencie zúčastniť nedokáže. Preto je konferencia zameraná hlavne na startupy, ktoré dokážu získať lístky zdarma a potom na investorov a manažérov, ktorí si lístky môžu zakúpiť na stránke Pioneers.

Všetky zaujímavé informácie a novinky nájdete ako na stránke Pioneers Festivalu 2017, tak aj na ich blogu a na ich facebook stránke. A nezabudnite sledovať aj Startupers.sk, kde sa vám budeme okrem informácií a fotiek snažiť sprostredkovať aj live streamy. 1. a 2. jún 2017 tak budú rozhodne nabité inováciami a vy môžete byť aj vďaka nám pritom :)

Komentáre

Najnovšie