Prejsť na obsah

Na Slovensko čoskoro zavítajú zaujímaví spíkri z Facebooku, Twitteru a ďalších gigantov!

Konferencia od startupistov pre startupistov. Aj takýto prívlastok by mohla mať blížiaca sa konferencia, akú Slovensko ešte nezažilo. Aj keď nemá miliónový rozpočet, prídu na ňu prednášať programátorské hviezdy zo svetových spoločností ako Facebook, Twitter, Yahoo, Mozilla a ďalších.

Už o týždeň v pondelok, teda 2. novembra 2015 otvorí svoje brány jedna z najdôležitejších technologických udalostí v Európe. Trojdňová konferencia Reactive 2015 prinesie 25 hviezdnych spíkrov z programátorského sveta, ktorí okrem iného predstavia aj technológiu, na ktorej sú postavené také služby ako Facebook, Instagram či Uber. Spíkri prídu z rôznych krajín sveta ako napríklad USA, Austrália, Rusko či Nemecko.

Samotný názov konferencie Reactive 2015 je odvodený od technológie React. “React je technológia, ktorú vytvoril Facebook. Ktokoľvek môže používať React zdarma a podieľať sa na jeho rozvoji,” hovorí šéf konferencie Samuel Hapák. “V IT komunite sa za 2 roky od svojho vzniku stal veľmi obľúbeným nástrojom.”

Reactive cover

Na konferencii Reactive 2015 sa zúčastní viac než 500 programátorov z celej Európy nielen kvôli exluzívne prednášky a workshopy, ale hlavne kvôli možnosti spoznať najdôležitejších ľudí z medzinárodnej programátorskej scény. Celá konferencia v bratislavskom hoteli Saffron potrvá až do stredy 4. novembra 2015.

Giganti ako Google či Facebook hľadajú talenty v našich končinách a Slovensko má vynikajúci potenciál stať sa lídrom v IT oblasti. Samuel Hapák na záver dodáva, “ukážeme svetu, že máme špičkových a talentovaných programátorov a našim programátorom ukážeme svet. Práve na to má slúžiť konferencia Reactive 2015.”

Všetky informácie o konferencii, zoznam spíkrov, program ako aj možnosť zakúpiť si lístky nájdete na stránke konferencie Reactive2015.com. Startupers.sk vám navyše ako mediálny partner konferencie ponúka možnosť kúpiť lístky so zľavou až 25% po zadaní promo kódu startupers. A jeden šťastlivec, ktorý zazdieľa tento článok na Facebooku, bude vyžrebovaný a získa lístok na konferenciu Reactive 2015 úplne zdarma! V Startupers.sk sa tešíme, že na Slovensku budeme mať možnosť vidieť event svetového formátu aj bez potrebných miliónov na jeho organizáciu :)

Reactive 2015 logo

Komentáre

Najnovšie