Prejsť na obsah

Európsky festival podnikania Smart Campus 2014 už zajtra v Bratislave!

Už zajtra 23.5.2014 sa v priestoroch bratislavskej Starej tržnice na Námestí SNP uskutoční event, aký sa u nás len tak často nevidí a ktorý sa vidieť určite oplatí. Odohrá sa tam totiž európsky festival podnikania Smart Campus 2014, ktorého súčasťou je medzinárodné finále projektu i.e.Smart, ktorého bratislavské finále sa odohralo ešte v decembri 2013. Jeho víťazom sa stal projekt inteligentného verejného osvetlenia Ison a možnosť dozvedieť sa ako bratislavské finále prebiehalo a dopadlo ste mali (aj stále máte) aj na Startupers.sk.

V skratke by sa dal projekt i.e.Smart popísať aj takto: 1 vízia, 2 roky úsilia, 7 európskych regiónov, 1654 hodín mentoringu a 35 unikátnych podnikateľských zámerov. Zajtrajšieho veľkého finále sa okrem 5 bratislavských tímov zúčastní aj 30 tímov z Budapešti, Modeny, Benátok, Prahy, Štutgartu a Viedne.

Okrem finále i.e.Smart však na návštevníkov čaká aj bohatý sprievodný program v troch zónach:

–          Business fair – organizácie a inštitúcie podporujúce začínajúcich podnikateľov na Slovensku aj v zahraničí

–          Startup zóna – inšpiratívne príbehy a ukážky produktov úspešných slovenských startupov

–          Gastronomy zóna – chutné jedlá a nápoje od našich lokálnych firiem

Piatkový program začína semifinálovými súbojmi jednotlivých regiónov už od 10:00. Bratislavský región má svoje semifinále na pláne ako posledný a to od 15:30 do 16:00. Veľké medzinárodné finále začína od 17:00 a víťaza by sme mali poznať okolo 19:00. Nasledovať bude afterparty v blízkom NuSpirit Clube. Vstup na Smart Campus 2014 je zdarma, tak neváhajte a príďte zajtra podporiť tímy z bratislavského regiónu, aby dokonale pretavili domáce prostredie na vítazstvo :)

Smart Campus program 2014

Komentáre

Najnovšie