Prejsť na obsah

Do Bratislavy zavíta už vo štvrtok Startup turné, prídu zaujímavé mená!

Ako v Česku, tak aj na Slovensku sa odohráva väčšina startupových podujatí práve v hlavnom meste, čoho následkom je, že sa tu už väčšina ľudí, ktorá ich navštevuje pozná. V ostatných mestách sa slovo startup taktiež stáva čoraz populárnejším, pribúdajú coworkingové priestory, kde sa stretávajú zaujímaví ľudia a pracujú na nových startupoch. Počet kvalitných startupových akcií však stále nie je nijako oslnivý. Navyše, na Slovensku nie je až tak bežné stretnúť, vypočuť si a spoznať úspešných českých startupistov. A presne toto chce aspoň čiastočne zlepšiť český portál Tyinternety.cz, ktorý organizuje startupovú roadshow s názvom Startup turné.

Startup turné sa uskutoční od 28.4.2015 v dvoch českých a jednom slovenskom meste. Prvou zastávkou je Ostrava, 29.4. je na programe Brno a poslednou zastávkou bude Bratislava. V našom hlavnom meste sa Startup turné uskutoční už vo štvrtok 30.4.2015 o 18:00 v Connecte v známych industriálnych priestoroch Cvernovky. Pripravené sú 3 hodiny prednášok a následná networking party. Navyše je tento event úplne zdarma, stačí, keď sa zaregistrujete TU! Zaregistrovať sa môžete aj cez stránku eventu Startupturne.cz. O 4 prednášky sa postarajú nasledujúce známe mená českej startupovej scény na tieto zaujímavé témy:

Ondřej Krátký – co-founder Liftago – Ako získavať a nestrácať zákazníkov?

Vojta Roček – BI director Rockaway capital – Ktoré metriky sledovať aby ste rástli?

Jirka Vicherek – publisher – Ako dostať peniaze pre svoj startup?

Lubo Smid – co-founder & COO STRV – Prečo je Silicon Valley epicentrom startupov?

Mená aj témy na vás čakajú viac ako zaujímavé, preto by ste rozhodne nemali váhať a vo štvrtok 30.4.2015 o 18:00 rozhodne navštíviť Connect. Dozviete sa množstvo vecí, ktoré ste určite nevedeli, a hlavne spoznáte nových zaujímavých ľudí, ktorí už majú čo to za sebou a ktorých na Slovensku len tak ľahko nestretnete! :)

Svoju účasť môžete potvrdiť aj na Facebook stránke eventu: https://www.facebook.com/events/896535347106824/

Viac informácií nájdete aj tu: http://www.tyinternety.cz/startupy/startup-turne-vojta-rocek-rockaway-ondrej-kratky-liftago-a-lubo-smid-strv-na-spolecne-ceste-k-vam/

Startup turné

Komentáre

Najnovšie