Prejsť na obsah

Ďalší Startup Grind sa blíži, do piatku kúpite lístky so skvelou zľavou!

Koncom augusta sa uskutočnil poprvýkrát medzinárodný event Startup Grind v Bratislave. Už o pár dní je na programe jeho druhé pokračovanie.

Bratislava sa začlenila medzi 175 miest sveta v ktorých taktiež fungujú eventy pod názvom Startup Grind. Na prvom evente sa mohli hostia dozvedieť viac o tom, ako začínal a ako sa dostal tam kde je šéf slovenského Google Rasťo Kulich. Kompletný report z prvého Startup Grind Bratislava si môžete pozrieť TU. Už o týždeň sa však uskutoční ďalší event zo série Startup Grind Bratislava (powered by Google for entrepreneurs)!

Tentokrát bude jeho hlavnou postavou spolumajiteľ najväčšieho zľavového portálu na Slovensku – ZlavaDna.sk, Zdenko Hoschek. Event sa uskutoční v stredu 23. septembra v priestoroch partnera eventov Startup Grind Bratislava spoločnosti KPMG (na 8. poschodí) – Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava. Navyše organizátori pripravili skvelú akciu, vďaka ktorej si môžete zabezpečiť lístky na event za menej ako polovicu pôvodnej ceny! Ponuka však platí len do piatkovej polnoci, preto neváhajte a zabezpečte si svoje miesto na evente čo najskôr TU.

Startup Grind je úspešný svetový formát, ktorý v roku 2010 založil Derek Andersen v Silicon Valley. Je to 3-hodinový koncept, kde prvá hodina je venovaná príchodu hostí, networkingu a malému občerstveniu. Nasledujúca hodina spočíva v interview s daným hosťom, kde sa vždy rozoberajú témy, ktoré sa priamo vzťahujú na speakra, jeho úspešnú cestu, pohľad do budúcnosti či vnímanie lokálnych podmienok. Samozrejmosťou sú aj otázky z publika. Posledná hodina je tiež venovaná networkingu ale s tým, že ľudia sa môžu osobne porozprávať aj so samotným speakrom (ak bude ochotný zostať :) ).

Časová agenda:
18:30 – Networking a občerstvenie 
19:30 – Fireside Chat so Zdenkom Hoschekom
20:30 – Networking

Krátke info o Zdenkovi Hoschekovi:

Zdenko vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Okrem tancovania a auditu sa vždy zaujímal aj o podnikanie. V roku 2010 sa pridal k Petrovi Paškovi do projektu ZlavaDna.sk a spolu vytvorili najväčší zľavový portál na Slovensku, ktorý tu máme dodnes. Po nejakom čase, keď ZlavaDna.sk spolu s Creative web dosiahli svoj vrchol pri 120 zamestnancov, sa Zdenko rozhodol odstúpiť z postu CEO a začal sa viac venovať samotnému biznisu a ďalšiemu rozvoju. Zdenko je tiež súčasťou projektu VEDOMA, čo je vzdelávacia a koučingová spoločnosť. VEDOMA vznikla s 3 rôznym mužov, ktorí zdieľajú jednu víziu. Sú to podnikatelia, vizionári, manažéri, priatelia, kouči, otcovia rodín. A všetci sa starajú o spoločnosť, v ktorej žijú a chcú zlepšiť seba, ako aj pomôcť iným. Taktiež sa Zdenko zaujíma a rád pomôže mladým a začínajúcim startupistom.

Aktuálne informácie môžete sledovať aj na Facebook stránku Startup Grind Bratislava alebo na Facebook stránke druhého eventu.

Komentáre

Najnovšie