Prejsť na obsah

Páči sa ti vo virtuálnej realite? Tu nesmieš chýbať: Corinth VR Hackathon Brno

Ukáž svoju nekonečnú fantáziu, realizuj svoj vlastný projekt pre virtuálnu realitu alebo si príď  vypočuť či pokecať s odborníkmi a investormi v panelových diskusiách. 1. – 3. júla sa bude v českom Brne konať unikátna akcia: Corinth VR Hackathon.

O čo sa jedná? Corinth VR Hackathon je súťaž vývojárskych tímov, ktorých úlohou bude počas piatku, soboty a nedele navrhnúť a vyvinúť obsah pre virtuálnu realitu na zariadení HTC Vive. Zo zúčastnených tímov odborná porota vyberie ten naj, ktorý získa zaujímavé hodnotné ceny. Ak si netrúfaš súťažiť, ale rád by si prišiel ohmatkať najmodernejšiu techniku a zažiť virtuálnu realitu na vlastnej koži, si určite vítaný.

Oukay, chcem súťažiť, ako na to? Ak máš svoj dream – team už zostavený a túžiš predviesť, čo vo vás je, zaregistruj sa TU. So svojím tímom sa môžeš prihlásiť do 29. júna, takže nestrácaj čas! Najzaujímavejšie projekty budú mať príležitosť zasúťažiť si 1. až 3. júla v Brne. Vyhlásenie výhercov prebehne 3. júla.

Hanka s HTC

Ak nemám súťažný tím, ale chcem prísť? Nedeľné poobedie bude prebiehať v znamení panelovej diskusie, ktorej sa zúčastnia odborníci z oblasti informačných technológií a biznisu. Ak už teraz vieš, že sa brnenskej časti Corinth VR Hackathonu nestihneš či nemôžeš zúčastniť, čítaj ďalej. 13.7 2016 si môžeš prísť vypočuť panelovú diskusiu a vyskúšať virtuálnu realitu v pražskom Prague Startup Centre. Na túto diskusiu účasť prisľúbili odborníci ako Michal Zálešák, Marek Polčák alebo Jaroslav Trojan. Vstup zdarma!

Túto jedinečnú akciu v Strednej Európe usporadúva Corinth education – líder v oblasti interaktívneho 3D za podpory brnenského vývojového centra – technologickej a softwarovej společnosti Honeywell. „Inovácia je jednou z našich kľúčových hodnôt, a preto sme chceli poskytnúť developerom z Čiech možnosť sa na nej tiež podieľať. Virtuálna realita má pred sebou obrovskú budúcnosť a bude určite vzrušujúce sledovať, aké nápady sa zrodia v hlavách tímov,“ povedal Ondřej Homola, CEO Corinth.

Nezabudni si teda poznačiť do kalendára dátum 1. – 3 júl! Vidíme sa na brnenskom Corinth VR Hackathon.

Komentáre

Najnovšie