Prejsť na obsah

Bratislava sa opäť dočká svojich startupových pionierov a to už čoskoro!

Po piatich mesiacov sa naše hlavné mesto opäť dočká svojich pionierov! Už v utorok 28.4.2015 sa totižto opäť v Connect Coworking uskutoční Pioneers Bratislava a to po tretí krát. A ako vždy, bude na čo tešiť, keďže slovenské startupy opäť dostanú možnosť odprezentovať sa pred lokálnymi i zahraničnými investormi a získať tak významné kontakty či investičný kapitál.

Bratislavský Pioneers je menším bratom známeho viedenského Pioneers Festivalu, ktorý v rakúskej metropole každoročne hostí takmer tri tisícky nadšencov inovácií, startupov a investorov z celého sveta. To, že na tom poslednom mal svetovú premiéru aj slovenský AeroMobil už z našich článkov určite viete a práve jeho founder Juraj Vaculík sa zúčastní aj tretieho Pioneers Bratislava.

Pio BA

Ak ste o Pioneers Bratislava ešte náhodou nepočuli (čomu neveríme), tak vám ho trošku priblížime. Tento v našich končinách unikátny event sa koná dvakrát ročne a víta primárne slovenské startupy, ktoré prepája s lokálnymi investormi i investormi zo susedných krajín, ktorí  u nás hľadajú priestor pre svoje investície. To však nie je všetko, pretože návštevníci, ktorými môže byť ktokoľvek, kto si zakúpi lístok cez Eventbrite priamo TU, sa dočkajú aj prezentácie horúcich technologických noviniek, networkingu či panelovej diskusie so zahraničnými spíkrami, ale aj súboja startupov pod názvom Pitching Competition. Lístok však môžeš aj vyhrať, stačí ak vysharuješ tento článok na Facebooku!

Pioneers Bratislava 2

Pioneers Bratislava 2

Počas tohto súboja  sa pred investormi predstaví osem startupov, ktoré budú súťažiť o voľnú vstupenku na Pioneers Festival 2015, poukážku v hodnote 1 500 eur od Fondu inovácií a technológií, Ready-to-Fly dron a 3 hodiny natáčania so spoločnosťou Uavonic, čoho výsledkom bude 2-5 minútové video z leteckých záberov. Okrem hlavnej ceny bude udelená tiež cena sympatie. Jej výherca strávi víkend s tímom profesionálov Flemio, ktorí budú spolu s ním pracovať na jeho startupe a boostnu ho dopredu.

Ak máš aj ty startup, ktorý by si do Pitching Competition chcel prihlásiť, môžeš tak spraviť prostredníctvom online formulára priamo TU. Ak sa chceš k eventu pridať aj na Facebooku, môžeš tak spraviť TU. Nezabudni však, že prihlásiť sa je potrebné do nedele 19.4.2015. Nižšie sa už môžete pozrieť, ako to vyzeralo na prvých dvoch bratislavských Pioneersoch a na tom treťom by ste (tiež) zaručene nemali chýbať! :)

Komentáre

Najnovšie