Prejsť na obsah

Zvýš svoju šancu stať sa úspešnou podnikateľkou, prihlás sa do mentorského programu Lady Up

Máš podnikateľský nápad alebo si už začínajúca podnikateľka? Túžiš jedného dňa viesť ľudí a stať sa manažérkou? Lady Up je tvoja príležitosť naštartovať svoju kariéru.

Organizácia Future Generation Europe prináša pre študentky stredných a vysokých škôl mentorský projekt Lady Up, ktorý vznikol podľa vzoru úspešného mentorského programu Lead Up, ktorý sa uskutočňuje pod záštitou slovenského prezidenta Andreja Kisku.

Pôjde o jedinečné spojenie mentoringu a tréningového programu, kde organizácia FGE zabezpečí každej účastníčke úspešnú mentorku, ktorá je odborníčkou vo sfére, v ktorej sa plánuje účastníčka rozvíjať a zároveň zabezpečí tréningový program zameraný na zlepšenie schopností použiteľných v biznise. Medzi mentorky budú patriť napríklad Petra Dzurovčinová, Kristína Pomothyová, Martina Vyskočová, Daniela Piršelová, Simona Petrík a ďalšie skúsené ženy. Ich kompletný zoznam spolu s ďalšími informáciami nájdete TU.

Čo všetko môžeš získať prihlásením sa do projektu Lady Up

1. Osobnostný rast pod vedením úspešnej mentorky
Vďaka prístupu úspešnej mentorky – ženy z biznisu, sa účastníčka dokáže posunúť vo svojom raste a dostane rady ako začať realizovať svoj nápad či dosiahnuť pokrok.

2. Väčšiu šancu začať podnikať
Prináša sprievodný program, ktorý umožňuje žiačkam stredných škôl a študentkám vysokých škôl zlepšiť kompetencie použiteľné pre vlastné podnikanie alebo zamestnanie.

3. Vedomosti zo špecifických tém pre ženy v biznise
Pomáha mladým účastníčkam priblížiť témy špecifické len pre ženy. Pripravuje ich na prekážky typické pre ženy v zamestnaní alebo v biznise.

4.Vytvorenie jedinečného klubu tých najlepších
Lady Up spája tie najperspektívnejšie mladé študentky do jednej komunity.

Portrait of cute young business woman outdoor over building background

Vrámci projektu Lady Up bude účastníčkam poskytnutý pro bono 1 on 1 mentoring, kde sa role mentorky zhostia úspešné ženy v podnikaní. Mentorka pomôže dosiahnuť individuálne ciele mentee, ktoré si spolu stanovia na začiatku mentorského programu. Lady Up však otvorí aj tému problémov špecifických pre ženy. Mnohé z dievčat sa nad nimi určite nezamýšľali, avšak je veľká pravdepodobnosť, že ich budú musieť riešiť v čase rozvoja svojho podnikania a kariéry.

Future Generation Europe je organizácia zameraná na podporu vzdelávania mladých ľudí vo veku od 16 do 25 rokov. Vlajkovým projektom organizácie je projekt Mini-Erasmus. Okrem toho sa úspešne realizuje mentorský program Lead Up a v rámci projektu EuroSchool sa každoročne organizuje esejistická súťaž v spolupráci s europoslancom Ivanom Štefancom.

Ak sme ťa presvedčili, že toto môže byť jedna z ciest ako preraziť, využi túto príležitosť a prihlás sa TU do 20. októbra 2016! :)

Komentáre

Najnovšie