Prejsť na obsah

Známy slovenský startup BeeSafe má veľké plány a hľadá možno práve teba!

Známy slovenský startup BeeSafe po prvom pilotnom projekte v Piešťanoch expanduje aj do iných miest na Slovensku a v zahraničí. Podľa exkluzívnych informácií, ktoré máme k dispozícii priamo z kuchyne BeeSafe,  aktuálne prebiehajú rokovania s viacerými mestami a korporáciami.

U finalistu nedávnych StartupAwards.SK 2015 momentálne prechádzajú do ďalšej fázy, kedy ich projekt dostáva reálne kontúry a zároveň stoja pred jednou z najdôležitejších fáz startupového cyklu a to či ich projekt dosiahne úspech aj v rámci pokrytia jednotlivých miest a krajín a či sa bude tešiť obľube medzi používateľmi. Ako sme vás informovali koncom minulého roka, v Piešťanoch BeeSafe rozbehlo svoj pilotný program s tým, že ďalšie mestá na Slovensku a v zahraničí by mali pribúdať v priebehu tohto roka.

BS pozície

Hlavne preto hľadajú v BeeSafe do svojho tímu posily, ktorým nie je bezpečnosť ľahostajná a zároveň by sa chceli stať sa dvorným grafikom, developerom či salesákom v BeeSafe tíme. Ak si trúfaš prijať výzvu vizualizovať bezpečnosť pre BeeSafe, prekódiť sa k bezpečnejšej budúcnosti alebo spraviť svet lepším a zabezpečiť BeeSafe pre ďalšie mestá a krajiny, klikni na ich stránku, kde sa dozvieš viac.

BeeSafe držíme palce, želáme veľa ďalších úspechov v roku 2016 a najmä aby čím skôr našli kvalitné posily, s ktorými posunú svoj startup opäť o kus dopredu. A všetci budeme (Bee)safe :)

Komentáre

Najnovšie