Prejsť na obsah

WebSupport dosiahol veľký míľnik, oslavuje 100 000 aktívnych domén!

Slovenský startupový guru, ako Michala Trubana s obľubou v Startupers.sk nazývame, má dôvod na oslavu. Jeho prvé startupové dieťa, ktoré rozbiehal ešte pred 12 rokmi počas prestávok na strednej škole, prvá webhostingová spoločnosť na Slovensku WebSupport včera dosiahla métu 100 000 aktívnych domén!

Pri tejto príležitosti poslal WebSupport všetkým svojim klientom prehľadnú infografiku o ich spoločnej histórií a taktiež individuálne poďakovanie. Celkovo bolo hneď vytvorených 5 skupín zákazníkov podľa toho, aký míľnik WebSupport práve v tom čase dosahoval. Či už sú to zákazníci, ktorí stáli pri zrode spoločnosti, alebo tí, ktorí sa postarali o to, že firma dosiahla prvenstvo na trhu, alebo aktuálnych 100 000 domén. Podľa WebSupportu patrí poďakovanie každému ich klientovi.

Screenshot 2014-12-03 05.01.35 (2) Screenshot 2014-12-03 05.01.41 (2)

Spoločnosť WebSupport sa taktiež rozhodla odmeniť historicky prvého klienta s doménou 4sport.sk. “Odteraz bude mať doménu navždy zadarmo”, vyjadril sa Michal Truban, šéf WebSupportu. “Rovnako tak sme odmenili aj klienta, ktorý si zaregistroval doménu s poradovým číslom 100 000, ktorou je diamantrestaurant.sk”, dopĺňa Truban. Aj takýmto spôsobom chce prvá slovenská webhostingová spoločnosť prezentovať svoj pozitívny postoj k zákazníkom. “Na úplnom začiatku bola doména 4sport.sk. Pamätám sa, že to bolo ešte na strednej škole, keď sme prvých klientov vybavovali telefonicky cez prestávky”, poznamenal Michal Truban.

WebSupport pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. O desať rokov neskôr sa spoločnosť Michala Trubana stala jednotkou v oblasti webhostingových služieb a suverénnym lídrom na trhu. V súčasnosti je najväčším registrátorom .sk domén a ako sme už uviedli vyššie, aj najväčším slovenským poskytovateľom webhostingových služieb.

Okrem toho však Michala Trubana hrdo nazývame slovenský startup guru, keďže okrem mentorovania rôznych startupov a porotcovania na startupových eventoch má Michal prsty aj v Black Slide websupporťáckych startupoch Nicereply (víťaz StartupAwards.SK 2012), ScaleDo, InHiro (víťaz StartupAwards.SK 2013), Follow Company a k tomu jeho osobný startup Runform, ktorým sa konečne dostal aj k svojmu milovanému behaniu, ktoré spolu s triatlonom a Iron Manom patria k jeho neoddeliteľným súčastiam.

Mišovi aj celému WebSupportu samozrejme aj my blahoželáme a želáme ešte veľa aktívnych domén a hlavne spokojných zákazníkov! Je zrejmé, že legendárna WebSupport párty, tento rok pod názvom Neon party, ktorá sa uskutoční už 19.12.2014, sa bude niesť v znamení čísla 100 000 :)

100000domen

Komentáre

Najnovšie