Prejsť na obsah

Startup Grind Bratislava už zajtra s Ondřejom Krátkým z Liftaga

Startup Grind Bratislava je názov každomesačných eventov s inšpiratívnymi spíkrami, ktoré sa odohrávajú na rôznych miestach v našom hlavnom meste. A zaujímavá osobnosť čaká aj na návštevníkov prvej tohtoročnej edície.

Už zajtra večer, teda v utorok 31.1.2017 sa od 18:00 uskutoční v bratislavskom 0100 Campus ďalší Startup Grind Bratislava s poradovým číslom 13. Šťastná trinástka to bude určite pre všetkých, ktorí prídu. Podeliť sa so svojimi vedomosťami a skúsenosťami sa totiž príde Ondřej Krátký, ktorý je spoluzakladateľom úspešného taxi startupu Liftago. Služby Liftaga môžu využívať viac ako rok aj zákazníci na Slovensku, aj keď jeho vstup na Slovensko nebol najjednoduchší. Viac o Liftagu sa dozviete v našom článku, poprípade na stránke Liftaga.

ondro liftago

Tento startup pochádzajúci z Česka je aktuálne najlepšie hodnotenou dopravnou službou v Google Play Store spomedzi všetkých konkurenčných aplikácií vrámci celej Európy. Ak sa chcete dozvedieť, aké je to rozbiehať inovácie v taxi biznise, ktorý (minimálne na Slovensku) inovácie moc neobľubuje alebo aké je to konkurovať Uberu (aj keď to nie je priama konkurencia), určite príďte.

Brány sa otvárajú už o 18:00, začiatok rozhovoru je naplánovaný na 19:00 a o 20:00 bude program opäť pokračovať networkingom spojeným s malým občerstvením. Lístky si môžete zakúpiť priamo na stránke Startup Grind TU. Viac informácií nájdete aj na FB stránke eventu. Príďte si už zajtra o 18:00 do 0100 Campus po novoročnú dávku startupovej inšpirácie, určite nebudete ľutovať! :)

Foto: ihned.cz

Komentáre

Najnovšie