Prejsť na obsah

júni 2014 oslavuje Startupman a celý portál Startupers.sk prvé výročie od svojho vzniku! Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili viacero noviniek. Prvou je pripravovaný seriál Slováci z Valley, v ktorom sa dozviete o Slovákoch pracujúcich a žijúcich v mekke svetového startupu.

Áno, boli sme v Silicon Valley a osobne sme pre vás zisťovali tie najzaujímavejšie informácie z tohto nesmierne inšpirujúceho prostredia od mnohých fantastických ľudí. Okrem toho sme sa pozreli, ako to napríklad vyzerá v takom Google alebo v známom akcelerátore 500Startups, odkiaľ uvidíte samozrejme mnohé zaujímavé fotografie. O Slovákoch z Valley a našej ceste si na Startupers.sk budete môcť prečítať už čoskoro, tak to rozhodne nepremeškajte!

Ďalšou potešujúcou novinkou je, že sa tím Startupers.sk rozrastá o ďalších členov, o ktorých sa v dohľadnej dobe dozviete viac. Naším cieľom je tak prinášať vám ešte viac kvalitnejšieho obsahu ako doteraz, či už v článkoch, reportážach alebo ďalšími spôsobmi.

Startupy ale aj čitateľov Startupers.sk určite poteší taktiež fakt, že v sekcií startupy chystáme pre každý startup zaregistrovaný na Startupers.sk vlastný timeline, kde si budú môcť jednoducho vkladať a upravovať všetky ich miľníky. Tým bude prehľad o startupoch a dianí v nich oveľa jednoduchší.

Ďalšie novinky samozrejme pripravujeme a budeme vás o nich informovať už čoskoro! Stay tuned :)

Komentáre

Najnovšie