Prejsť na obsah

Je to len chvíľka, čo sa pokojné vody pozerania filmov na internete riadne rozbúrili. Môže za to nová služba Popcorn Time, ktorá je vlastne priamym konkurentom Netflixu alebo Amazonu Instant. Naviac je to úplne jednoduché, nájdete si film, ktorý si chcete pozrieť, kliknete na pozrieť teraz a okamžite bez sťahovania pozeráte váš film v rozlíšení 1080p. Najväčším rozdielom oproti konkurencií však je, že Popcorn Time je zadarmo!

Táto služba funguje na báze torrentov, takže odteraz už nemusíte z torrentov sťahovať filmy a púšťať si ich vo svojich media playeroch, Popcorn Time, to spraví za vás a ani o tom nebudete vedieť. Niektoré filmy sú k dispozícii aj s titulkami alebo aj v rôznych jazykoch. Časom sa určite dočkáme aj slovenčiny a češtiny. Teda časom je relatívny pojem, keďže Popcorn Time je (na 99%) nelegálna služba a je skutočne len otázkou času, kedy proti nej kompetentní zakročia. Kým sa to však stane, môžeme si užívať ničím nerušené jednoduché a bezplatné pozeranie filmov.

Popcorn Time je momentálne k dispozícií pre Windows, Mac OSX a Linux. Celá služba je vyvíjaná ako open source v GitHube, preto kto sa tejto možnosti chytí a spraví presne toto isté, ale povedzme napríklad pre XXX filmy pre dospelých, bude zrejme za vodou. Že by tip na startup? To už nechávame na vás:)

Popcorn Time

Komentáre

Najnovšie