Prejsť na obsah

Bratranec Elona Muska si od neho vypýtal zľavu na Teslu, Muskova odpoveď vás pobaví

Asi každý by si v prípade príbuzného vzťahu s Elonom Muskom skúsilo v prípade kúpy novej Tesly vypýtať zľavu. A rovnako to vyskúšal aj jeho bratranec Lyndon Rive.

Práve Muskov bratranec Lyndon Rive je šéfom spoločnosti SolarCity, v ktorej je Elon Musk šéfom dozornej rady. Pri jednej príležitosti sa tak Rive rozhodol, že sa Muska spýta, či by mohol dostať zľavu na svoju novú Teslu, ktorú si v tom čase plánoval kúpiť. Keď sa ho túto otázku však spýtal, dostal od Muska veľmi vtipnú odpoveď.

„Spýtal som sa Elona, či mi môže poskytnúť rodinnú zľavu a jeho odpoveď bola: Jasné, rozhodne áno. Choď na TeslaMotor.com, daj kúpiť auto online a cena, ktorú uvidíš, je vrátane rodinnej zľavy“, povedal Rive pre portál Tech Insider. „Každý totiž dostáva rodinnú zľavu“, dodal Musk podľa Riveových slov. Výsledkom teda je, že Elon Musk neverí v preferenčné výhody pre rodinných členov.

Lyndon Rive Solar City

„Elon je podľa mňa najlepším podnikateľom na svete, pristupuje ku všetkým rovnako. Ku všetkým. Žiadne rodinkárstvo u neho neexistuje“, uviedol Rive. Ani Muskova odpoveď však Lyndona Rivea neodlákali od kúpy Tesly a tak si teraz spokojne jazdí na Modeli S, kým jeho manželka využíva Model X. A čo si myslí Rive o Muskovej odpovedi? „Je to úplne fér. Na to, aké auto za tú sumu dostanete je to naozaj férová cena.“

Komentáre

Najnovšie