Prejsť na obsah

AKTUÁLNE: Uber bude v sobotu voziť ľudí do volebných miestností zdarma!

Už v túto sobotu 5.3.2016 sa blížia dlho očakávané Parlamentné voľby, v ktorých si ľudia budú voliť svojich zástupcov na ďalšie štyri roky. K vyššej volebnej účasti chce dopomôcť aj Uber svojou zaujímavou akciou.

Ako píše spoločnosť Uber na svojej stránke, Uber je postavený na myšlienke slobodnej voľby, a preto využíva možnosť na jej podporu na Slovensku. V deň volieb už túto sobotu 5.3.2016 bude preto zadarmo voziť voličov do volebných miestností, aby mohli využiť svoje právo voliť. Ako Uber dodáva, možnosť voľby je totiž vzácne právo a sloboda a mal by ju využiť každý. A preto chce Uber voľby ľuďom naozaj a doslova priblížiť a to spolu s heslom: My vás odvezieme, ostatné necháme na vás.

Uber volby

Jediné čo vám stačí je stiahnuť si aplikáciu Uber do vášho smartfónu a zaregistrovať sa, poprípade sa môžete zaregistrovať aj cez webový prehliadač. Následne stačí, keď v aplikácii kliknete v menu na tlačítko Promo, kam je potrebné zadať kód BudemVolit. Potom sa vám už v aplikácii otvorí pohľad určený pre Voľby 2016, kde budete vidieť autá, ktoré sú určené na bezplatný odvoz do volebných miestností. Volebný kupón na odvoz je platný na jednu jazdu v sobotu 5.3.2016 od 6:00 do 22:00 a maximálny cenový limit bezplatnej cesty je 5 Eur. Uber taktiež predpokladá zvýšený záujem a preto bude možno na úspešnú objednávku potrebných viac pokusov.

Je skvelé vidieť podobnú iniciatívu a podporu ľudí v ich volebnej účasti. Ak sa teda niekomu nechcelo v sobotu transferovať do volebnej miestnosti, tak vďaka slovenskému Uberu je tento problém minulosťou a vo volebnej účasti mu už nič neprekáža. Uber Slovensko, tlieskame vám! :)

Komentáre

Najnovšie