Prejsť na obsah

Univerzitný technologický inkubátor STU InQb v spolupráci so spoločnosťou ESET a Nadáciou ESET pripravujú už 6. ročník TECH INNO DAY. Môžeš sa tešiť na súťaž 11. projektov s inovatívnym nápadom, inšpiratívne diskusie či networking. To všetko môžeš zažiť už túto stredu 10.apríla v Binariu v Bratislave.

Na čo sa môžeš tešiť?

V tomto ročníku sa predstavia tímy z rôznych oblastí ako je medicína, dizajn, doprava, technológie, atď. Na podujatí budeš môcť napríklad stretnúť Rain for Climate, ktorý prostredníctvom dát získaných dronmi dokáže obnoviť vodné cykly a zamedziť prehrievanie a vysušovanie našej planéty!

Tím Financie.online predstavia svoju aplikáciu, ktorá ti pomôže optimalizovať finančnú situáciu pomocou AI. HandCubeKeys vytvorili špeciálnu, bezkontaktnú, polohovateľnú drevenú klávesnicu, s ktorou dokážeš každú kocku zmeniť na iný znak. Klávesnica tak pomáha ľudom s mentálnym, telesným alebo zrakovým postihnutím pri práci s počítačom. Ďalej projekt S-Case odprezentuje svoje medicínsko-technologické prenosné zariadenie, ktorého funkciou je monitorovať fyziologické funkcie tela na základe mnohých senzorov. Následne ich analyzuje za pomoci umelej inteligencie a pomáha tým predpovedať hroziace ochorenia.

Ak sa ťa zaujímajú inkubátory, ako pracujú a komu môžu pomôcť, určite nepremeškaj diskusiu s Petrou Dzurovčinovou z Magistrátu hlavného mesta Bratislava a Martinou Vavrekovou, vedúcou InQb. Chceš rozbehnúť vlastné podnikanie a nevieš odkiaľ vziať financie? Eva Šimeková z CIVITTA a Michal Nešpor z Crowdberry ti priblížia ako na to.

Tento rok budú okrem iného súčasťou TECH INNO DAY aj krátke 15-minútové rozhovory. Moderátor Michal Novota vyspovedá Martinu Sokolíkovú z Grow with Google, Paliho Luku z ESETu a Táňu Zacharovskú, zakladateľku Garbage Gobblers.

 

Aby sme si to zhrnuli, čakajú na teba zaujímavé projekty, diskusie a inšpiratívne rozhovory. Budeš mať príležitosť networkovať s ľuďmi zo startupového a podnikateľského prostredia ako je Jano Cifra Websupportu, Michal Hrabovec z Anasoftu, Miroslav Konečný z firmy Addsen, a ďalšími!

Vidíme sa už túto stredu 10. apríla v Binariu na Starých Gruntoch 18 v Bratislave. Celá akcia pobeží od 14. do 20. hodiny.

Nepremeškaj jedinečnú príležitosť a príď :)

Potvrď svoju účasť TU.

Všetky informácie o podujatí a podrobný program nájdeš na www.inqb.sk a na Facebooku a Instagrame.

Spoluautor : Eliška Badurová

Komentáre

Najnovšie