Prejsť na obsah

Vyhraj lístok na najväčšie európske Google Developer Days

Už o necelý mesiac sa v neďalekom poľskom meste Krakov uskutoční najväčší európsky event spoločnosti Google určený pre vývojárov s názvom Google Developer Days a ty sem vďaka Startupers.sk navyše môžeš aj vyhrať lístok.

Google Developer Days – GDD, sú podujatím, na ktorom vývojári z celého sveta uvidia najnovšie vývojárske produkty a inovácie platforiem, ktoré im pomôžu pri vývoji kvalitných aplikácií, raste užívateľov, pridávaní nových nástrojov a ďalších funkcionalitách. Celý event sa uskutoční už 5-6. septembra 2017 v spomínanom Krakove. Súčasťou programu budú aj technické debaty o rôznych produktoch na témy Android, The Mobile Web, Firebase, Cloud, Machine Learning a IoT. Navyše budú mať účastníci možnosť pridať sa k tréningovým sedeniam 1 na 1 s ľuďmi z Google a členmi komunity Google Developers Experts.

Google developer days

Zaregistrovať sa a kúpiť si svoj lístok môžeš priamo TU. K lístku dostávaš aj dve voľné jazdy na Flixbus, takže sa do Krakova dostaneš úplne pohodlne, rýchlo a jednoducho. Ak chceš zabojovať o lístok v našej súťaži, stačí keď do 20. augusta 2017 pripneš pod tento post na našom Facebooku vtipné GIF-ko, ktoré najlepšie vystihuje tvoju prácu a najvtipnejší vyhrá voľný lístok od Startupers.sk. Viac informácií nájdeš na stránke GDD Europe, rovnako aj na ich blogu alebo na facebook stránke eventu.

A na záver ešte jedna perlička, Poľsko, Ukrajina, Česko a Slovensko vyprodukujú za rok viac absolventov informačných a komunikačných technológií (ICT) ako celé USA dokopy. A aj preto tohtoročné Google Developer Days v Krakove sú tým správnym miestom, kde by žiadny vývojár nemal chýbať!

Komentáre

Najnovšie