Prejsť na obsah

Šéf spoločnosti Apple Tim Cook dlho tajil, že nové produkty jabĺčkovej spoločnosti predstavia na túto jeseň. Teraz už vieme aj presný dátum, je to 10.9.2013.

Spoločnosť z kalifornského Cupertina v tento deň podľa portálu AllThingsD predstaví svoj nový iPhone, nazvaný pravdepodobne iPhone 5S a zrejme aj nový lacnejší iPhone, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou niesť označenie iPhone 5C. Tento lacnejší iPhone bude mať namiesto hliníkového krytu polykarbonátový a to v rôznych farbách. O iPhone 5C sme už skôr informovali v našom článku.

iOS7

Uvedenie ďalšej generácie stolových počítačov sa na tomto evente nepredpokladá, avšak predpokladá sa, že sa uskutoční v blízkej budúcnosti spolu s predstavením dlho utajovaného smart watch a ostatných televíznych produktov Apple.

Hovorca spoločnosti Apple žiadne z týchto informácií nekomentoval. Ako iPhone 5S, tak aj iPhone 5C budú fungovať na novom operačnom systémem iOS7, o ktorom sme viac písali aj v našom článku z konferencie WWDC 2013 v júni. Nové iOS zaridenia by mali okrem iných vymožeností zaujať tenkým dizajnom, lepším pripojením ku cloudu a vylepšenými funkciami multi-taskingu.

Väčšina vylepšení novej vlajkovej lode Applu však oficiálne nie je známa. Špekuluje sa o lepšom fotoaparáte a robustnejšom procesore. Čo však v skutočnosti bude nový iPhone obsahovať bude s určitosťou jasné 10.9.2013.

Komentáre

Najnovšie