Prejsť na obsah

Heinekenu sa nedávno podaril ďalší marketingový kúsok, ktorým opäť zaujali množstvo ľudí po celom svete. Zrušili by ste svoj už zakúpený let a vymenili ho za letecký výlet zdarma od Heinekenu? Mnohí z vás možno povedia, že by hneď išli. Avšak má to jeden háčik, letíte hneď a musíte sa spoľahnúť na šťastie, že vám bude vylosovaná destinácia, do ktorej aj chcete ísť. Stále by ste sa na to dali? :)

Heineken sa vo svojom novom reklamnom počine s názvom Heineken Departure Roulette rozhodol oslovovať cestujúcich na termináli číslo 8 na New Yorskom letisku JFK, či nemajú záujem o stlačenie červeného gombíka na špeciálnej odletovej rulete, ktorá im okamžite zmení ich plánovanú destináciu na náhodne vylosovanú destináciu ruletou.

Mnoho ľudí odmietlo z rôznych dôvodov, či už služobnej cesty, cesty na rozlúčku so slobodou, alebo jednoducho neboli dosť veľkí dobrodruhovia, avšak množstvo oslovených sa zachovalo spontánne a išli do toho. A niektorí nakoniec po vylosovaní aj vyzerali šťastnejšie s ich novou destináciou, ako s tou pôvodnou. Presvedčte sa sami vo videu nižšie.

Napíšte nám pod článkom, či by ste sa aj vy dali nahovoriť na takéto dobrodružstvo :)

Komentáre

Najnovšie