Prejsť na obsah

Toto je nová najlajkovanejšia fotka v histórii Instagramu!

Instagram pozná asi takmer každý z vás! Je to sociálna sieť, kde používatelia zdieľajú svoje fotografie a videá a ostatní ich lajkujú a zdieľajú. Facebook kúpil Instagram ešte v roku 2012 za 1 miliardu dolárov a táto investícia sa mu rozhodne oplatila.

Vďaka spojeniu s Instagramom totižto okrem množstva mladých ľudí láka aj celebrity a rôzne svetové značky, ktoré tu tvoria svoje kampane. Keď už hovoríme o celebritách, pozrime sa na najlajkovanejšiu fotku v histórií Instagramu, ktorú mala doteraz na konte známa Kim Kardashian. Išlo o jej svadobnú fotku s manželom Kanye Westom. Táto fotografia sa dostala na Instagram pred vyše rokom a odvtedy získala 2,4 milióna lajkov. S týmto počtom bola ešte donedávna historicky najlajkovanejšou fotkou tejto sociálnej siete, čo však už neplatí.

 Prvenstvo Kim totižto prebrala jej nevlastná sestra Kendall Jenner, ktorá sa odfotila ležiaca na koberci, pričom zo svojich vlasov si spravila srdiečka. Táto fotografia bola pridaná pred vyše mesiacom a takmer na deň presne o rok neskôr, ako pridala doteraz najlajkovanejšiu fotku Kim. Kendall získala za 5 týždňov na svoju fotku už 2,8 milióna lajkov, čo znamená, že jej fotografia sa oficiálne stala najlajkovanejšou fotkou v histórii Instagramu. Sme zvedaví, kto a kedy ju porazí a či to bude opäť niekto z rodiny Kardashianovcov :)

O svoj úspech sa Kendall Jenner podelila samozrejme aj na Twitteri, kde obdržala množstvo blahoželaní.

Foto: TheOutReachMarketer.com

Komentáre

Najnovšie