Prejsť na obsah

Startupy na Pohode? Technologický HubHub stan aj súťaž FutureNow Pohoda

Konferencia FutureNow sa na Slovensku odohrala poprvýkrát na minuloročných StartupAwards 2017. Vďaka množstvu zaujímavých spíkrov a stovkám hostí sa ihneď stala najväčšou technologickou a startupovou konferenciou na Slovensku. A na tento rok chystá organizačný tím v spolupráci s medzinárodnou sieťou coworkingov HubHub ešte omnoho viac.

FutureNow aj HubHub sa snažia spájať všetkých ľudí s inovatívnym zmýšľaním, či už ide o podnikateľov, inovátorov, technologických nadšencov, zástupcov korporácií a študentov. Presne preto tento rok spolu pripravili novinky na najväčší slovenský hudobný festival Pohoda. Tou hlavnou je HubHub stan nabitý technológiami, ktorého súčasťou bude startupová súťaž FutureNow Pohoda. Súťaž je určená pre early-stage startupy z regiónu V4 a Rakúska.

Okrem samotnej startupovej súťaže je v HubHub stane pripravený aj zaujímavý program plný inovácií. Víťaz startupovej súťaže FutureNow Pohoda získa 3000 EUR a automaticky postupuje do trojdňového Startup Bootcampu, ktorý sa uskutoční v októbri v Bratislave. Všetky startupy na Bootcampe budú mať možnosť zmerať si sily s najlepšími startupmi zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska a Rakúska a taktiež dostať užitočné rady a feedback od skúsených 40 mentorov z biznisovej oblasti. Veľké finále bude nasledovať na konferencii FutureNow 24. októbra 2018 v bratislavskej Refinery Gallery.

Kto sa môže prihlásiť?

1. Startupy v úvodnej fáze (early-stage), ktorý by nemal mať investíciu vyššie ako 500 000 EUR a nemal by mať produkt na trhu dlhšie ako dva roky.

2. Spoločnosti so sídlom na Slovensku, v Česku, Poľsku, Maďarsku alebo Rakúsku alebo aspoň s jedným členom startupu z jednej z týchto krajín.

3. Startupy s hmotným produktom, ktorý budú môcť na festivale odprezentovať.

Prečo sa prihlásiť?

1. Môžeš vyhrať 3000 EUR pre svoj startup.

2. Môžeš predviesť svoj produkt a mať dosah na 30 000 návštevníkov festivalu pohoda.

3. Môžeš zviditeľniť svoj startup v lokálnych a zahraničných médiách.

4. Môžeš vyhrať účasť na trojdňovom Startup Bootcampe v októbri, kde 40 vybraných startupov dostane kvalitný mentoring od úspešných investorov a podnikateľov.

5. Môžeš získať lístok na Pohodu zdarma.

6. Môžeš sa stretnúť sa so známymi ale aj novými ľuďmi z tech a startup komunity a užiť si najväčší hudobný festival na Slovensku – Pohoda.

Prihlasovanie na FutureNow Pohoda je otvorené do piatku 25. mája 2018 priamo TU. Držíme palce všetkým prihláseným a prajeme príjemnú zábavu na tohtoročnej Pohode aj vďaka stanu HubHub a FutureNow Pohoda. :)

Komentáre

Najnovšie