Prejsť na obsah

Startupoví piráti priplávajú do Bratislavy už čoskoro, pridaj sa k nim!

Arrr! Do Bratislavy sa blížii Startup Pirates, medzinárodný 8-dňový akceleračný program pre začínajúcich podnikateľov s inovatívnou myšlienkou. Kombináciou prednášok, mentoringu a intenzívnej práce v tíme pomôžu Piráti účastníkom rozvíjať ich nápady. Na konci programu dostanú príležitosť prezentovať svoje nápady pred investormi a súťažiť o ceny, ktoré im môžu pomôcť v ďalšom rozvoji.

Všetko sa to začne už v sobotu 20. júna v bratislavskom Connect Coworking prezentáciou nápadov a následným teambuilding Treasure huntom s iPadmi po meste v spolupráci s partnerom Vox Travel a na záver dňa sa vyformujú pracovné tímy. Počas ôsmich dní sa účastníci poflakovať zrovna nebudú. Naplno sa budú venovať práci na svojich projektoch, ktoré správne usmernia mentori v kombinácii so zaujímavými workshopmi ako Design Thinking, Customer Development, Lean Startup, Finance & Investment, Marketing & Sales a ďalšie a takisto teambuildingové aktivity počas celého týždňa.

Finálny deň 27. júna sa predstavia všetky tímy a budú súťažiť o najlepší projekt a ceny v celkovej hodnote 20 000€. Connect dá najlepším tímom unlimited členstvo na 3 mesiace. Avšak niektoré ceny sú určené pre všetkých účastníkov, ako napríklad Google Cloud Platform v hodnote 500$, prístup k službám a softvéru od Microsoftu cez Microsoft BizSpark alebo Amazon Web Services v hodnote 1000$ a mnoho ďalšieho.

startup pirates

Startup Pirates je určený pre každého nadšenca, ktorý by sa rád ponoril do sveta startupov ale chýba mu nápad, ľudia, alebo skrátka niekto, kto by mu mu ukázal správnu cestu v startuperskom mori.

Netreba zabúdať na úžasných mentorov, ktorých je už viac ako 20, ako napríklad Kenneth Ryan (KPMG), Tim Cox (OPERA Consulting Group), Juraj Sasko (VISIBILITY), Martin Klempa (WEZEO), Patrik Horný (Launcher, Crowdberry) a ďalší. Viac sa o nich dočítate na webe www.bratislava.startuppirates.org.

Cena za program je 100 eur, kde je zahrnuté komplet všetko od stravy cez materiály a priestor až po mentoring.

Prihlásiť sa dá do 11. júna TU. Momentálne prebieha akcia – ak ste dvaja a uvediete promo kód ,,wearepirates“, získate zľavu spolu 20 eur. Takže neváhajte a určite sa prihláste, čaká na vás super týždeň! :)

Aaarrrr!

Aktualizované: 19.6.2015 bola spustená limitovaná Last Minute registrácia, vďaka ktorej sa na event môžete stále prihlásiť.

Viac informácií nájdete na nasledujúcich odkazoch:

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/989661101052515

Facebook stránka: https://www.facebook.com/startuppiratesbratislava

Web: http://bratislava.startuppirates.org/

Registrácia: http://bit.ly/spba15

Komentáre

Najnovšie